MMA PLArchiwumUFCGamrotowi odpadł jeden z rywali z czołówki wagi lekkiej UFC! Utalentowany Rosjanin zakończył karierę!

Gamrotowi odpadł jeden z rywali z czołówki wagi lekkiej UFC! Utalentowany Rosjanin zakończył karierę!

Koniec kariery zawodniczej, zwłaszcza w takich okolicznościach to zawsze smutna wiadomość. Ale w każdej smutnej wiadomości trzeba szukać pozytywów. W tym przypadku pozytywem jest to, że Mateuszowi Gamrotowi odpadł jeden z rywali z czołówki wagi lekkiej UFC. Utalentowany Rosjanin zakończył bowiem sportową karierę!

Utalentowany Rosjanin zakończył karierę

I to zawodnik, który był notowany w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC i wielu sugerowało, że w niedalekiej przyszłości może on zająć miejsce w ścisłej czołówce dywizji do 70 kilogramów.

Utalentowany Rosjanin zakończył karierę!

Damir Ismagulov, bo o nim mowa przekazał kibicom informację o zakończeniu swojej sportowej kariery. Rosjanin posiadał rekord 24-2, a w UFC przegrał tylko jedną z sześciu walk. Zawodnikiem, który go pokonał był Arman Tsarukyan.

Powodem zakończenia kariery przez Ismagulova były kłopoty zdrowotne:

“Niestety z powodu różnych okoliczności i problemów zdrowotnych jestem zmuszony zakończyć karierę sportową. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli ze mną bez względu na wynik walk. Tym, którzy szczerze się o mnie martwili. To była ciekawa podróż, chwila, którą zawsze warto wspominać. Uściski dla wszystkich ” – napisał na Instagramie.

Zobacz także:

Sebastian Fabijański poznał rywala na FAME 17! Zmierzy się ze znanym raperem! Widzieliście?

Popularny aktor i raper Sebastian Fabijański poznał rywala na galę FAME 17, która już 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Fabijański zmierzy się ze znanym raperem.

Kanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony: “Było wiele błędów”! Co wy na to?

Rok 2023 zaczyna się bardzo ciekawie. Przynajmniej w świecie freaków. Kanał Szalony Tańcula na YouTube został bowiem zawieszony. O wyciszeniu tego projektu poinformowali sami twórcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis