MMA PLMateusz GamrotGamrot odpowiada prezesowi FEN: “Bez żartów”. Jest też propozycja innej dużej organizacji

Gamrot odpowiada prezesowi FEN: “Bez żartów”. Jest też propozycja innej dużej organizacji

Foto: KSW
Foto: KSW

Na sobotniej gali KSW 54 Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) stoczył ostatnią walkę w obowiązującym kontrakcie z KSW. Teraz czołowy polski lekki pozostaje wolnym agentem.

“Gamer’ zamieścił dziś tweeta ogłaszając, że obecnie poszukuje nowego pracodawcy. Przy okazji oznaczył kilka czołowych organizacji światowego MMA – UFC, ONE Championhip, ACA, Bellator, PFL, a także… KSW.

Co ciekawe na wpis zareagował prezes Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak proponując Gamrotowi z mistrzem wagi lekkiej Mateuszem Rębeckim na listopadowej gali FEN-u.

Odpowiedź “Gamera” w tej sytuacji była dość jednoznaczna.

“Nie no, bez żartów”

Mimo wszystko Prezes Jóźwiak kontynuuje temat dodając, że propozycja dotyczałaby wyłącznie jednej walki.

“Tylko że ja wcale nie żartuje . Obaj jesteście obok Helda,wymieniani jako 3 najlepszych lekkich w Pl. Wasza walka zelektryzowałaby fanów w całej Polsce . Jako wybitny sportowiec powinieneś wysłuchać i rozważyć każdą ofertę ,naszą również . Tymbardziej ze dotyczy tylko 1 walki”

Spośród organizacji oznaczonych przez Gamrota dostaliśmy odpowiedź od ACA. Przedstawiciel tej organizacji w Europie Baysangur Edelbiev podtrzymuje wcześniejsze zainteresowanie zawodnikiem.

“Moja oferta z przed pół roku jest nadal aktualna.”

Oczywiście w ostatnim czasie najwięcej mówiło się o potencjalnym odejściu Mateusza Gamrota do UFC. Przyszłość zawodnika wciąż nie została jednak potwierdzono i na rozstrzygniecie tej kwestii bedziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz także:

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.