MMA PLGamrotGamrot nie zamierzał odpuścić na programie! Turski nie ma łatwego życia! [WIDEO]

Gamrot nie zamierzał odpuścić na programie! Turski nie ma łatwego życia! [WIDEO]

Mateusz Gamrot (22-2) ma już oficjalnie ogłoszony następny pojedynek. ”Gamer” pod koniec września wystąpi w main evencie największej organizacji na świecie. Polak po raz kolejny wystąpił w Hejt Parku na Kanale Sportowym. Wydaje się, że pewna część programu zrobi się już tradycją. Trzeba przyznać, że prowadzący Maciej Turski nie ma łatwego życia w programie.

Gamrot

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team najbliższe starcie stoczy dwudziestego trzeciego września w Las Vegas. Będzie to starcie z niebezpiecznym i mocno bijącym – Rafaelem Fizievem (12-2). O tym zestawieniu mówiło się już od jakiegoś czasu. Warto zaznaczyć, że walka jest zakontraktowana na 5-rund.

Na tej samej gali dojdzie do ciekawego pojedynku w kategorii piórkowej. Bryce Mitchell (15-1) skrzyżuje rękawice z Danem Ige (17-6).

Gamrot znów to zrobił!

Mateusz Gamrot (22-2) ponownie pojawił się w Hejt Parku na Kanale Sportowym, gdzie jedna z części programu wydaje się już tradycją. Tym razem na środku doszło do wymiany uderzeń pomiędzy prowadzącym Maciejem Turskim, a ”Gamerem”.

Sami zobaczcie:

Od razu oglądający ten materiał przypomina się program Oktagon Live na Kanale Sportowym i sytuacja z Mateuszem Gamrotem. Nasz czołowy lekki, podczas programu zaprezentował na Macieju Turskim jedną z technik.

Wspomniana sytuacja:

Fiziev w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Zawodnik z Azerbejdżanu w ostatnim starciu po kapitalnym boju przegrał większościową decyzją sędziów z Justinem Gaethje. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji i jest to niewątpliwie mocny kandydat do walki roku.

Gamrot przed bardzo dużą szansą stanął na gali UFC 280 w Abu Dhabi, gdzie po dobrej walce przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Beneilem Dariushem. Polak wrócił już na odpowiednie tory, gdy wszedł w zastępstwo i wystąpił na UFC 285. ”Gamer” po trzech rundach pokonał Jalina Turnera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis