MMA PLKSWGamrot dostał część wypłaty Parka na KSW 53! Polak zdradził jaka to wartość!

Gamrot dostał część wypłaty Parka na KSW 53! Polak zdradził jaka to wartość!

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot
Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot dostał część wypłaty Normana Parka na KSW 53. Była to kontraktowa kara dla Irlandczyka, który nie był w stanie zbić wagi do wymaganego limitu wagi lekkiej.

Pierwotnie walka Gamrot vs. Parke III na KSW 53 miała mieć status walki mistrzowskiej. Wszystko skomplikowało się wówczas, gdy Parke nie był w stanie wypełnić limitu wagi lekkiej.

Pojedynek ten najpierw stanął pod znakiem zapytania, ale ostatecznie obaj zawodnicy pojawili się w klatce. Jednak na określonych warunkach.

Gamrot dostał część wypłaty Parka na KSW 53! Polak zdradził jaka to wartość!

Mateusz Gamrot za wejście do klatki z cięższym rywalem (mówi się, że różnica miedzy faktyczną wagą Normana Parka a wagą umowną wynosiła nawet 2,5 kilograma) otrzymał część jego wynagrodzenia.

W programie Koloseum na Polsat Sport “Gamer” wyznał, jaka to była wartość z wynagrodzenia Parka. Łukasz Jurkowski zadał mistrzowi KSW pytanie czy faktycznie chodzi o… połowę wypłaty Irlandczyka:

“To prawda. Dostałem 50% gaży Normana Parka.” – przyznał “Gamer”.

Mistrz KSW opowiedział także jak wygląda jego aktualna sytuacja kontraktowa z KSW, która także była obiektem negocjacji przy ustalaniu warunków walki z Normanem Parkiem:

“Mam kontrakt czasowy z federacją. Kwestia tego, czy zdąży się pojawić pojedynek dla mnie, czy już nie zawalczę i będę wolnym zawodnikiem. Chciałbym stoczyć pojedynek, bo nie było mnie długo. Ostatnia walka nie satysfakcjonuje mnie w zupełności.”

Zobacz także:

To byłoby widowisko! Mateusz Gamrot wskazał potencjalnego rywala w KSW

Mateusz Gamrot (16-0) wrócił do organizacji KSW i dał wielki popis! Reprezentant Czerwonego Smoka ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie, a następnie jego celem jest sprawdzenie się w największej lidze. ”Gamer” widzi duży potencjał w starciu z zawodnikiem, który ma aktualny/bieżący kontrakt z organizacją KSW. 

Historia “Cudu” Lerone’a Murphy’ego – od strzelaniny do walk dla UFC

Strzelano do niego trzykrotnie. Dwa pociski trafiły. Lata później remisuje z piórkowym sparingpartnerem Chabiba Nurmagomiedowa oraz nokautuje przed końcem pierwszej rundy Ricardo Ramosa. Niektórzy powiedzieli by, że to cud. Oto historia Lerone’a Murphy’ego – ochrzczonego mianem „Cudu” właśnie.