MMA PLONE ChampionshipGale ONE Championship będą transmitowane w TVP Sport!

Gale ONE Championship będą transmitowane w TVP Sport!

Telewizja publiczna coraz mocniej wkracza w świat MMA. Jak właśnie potwierdzono na antenie TVP Sport transmitowane będą teraz galę organizacji ONE Championship. Pierwsza z nich już 12 lipca.

ONE Championship w TVP Sport
Foto: ONE Championship

W ostatnim czasie na TVP Sport mogliśmy zobaczyć choćby galę PLMMA, a w miniony weekend również Celtic Gladiator. W tym tygodniu zobaczymy też galę RWC. Teraz polska telewizja nawiązała współpracę z azjatyckim potentantem i jedną z największych organizacji MMA na świecie. Przypomnijmy, że pod jej banderą walczą oprócz gwiazd azjatyckiego MMA m.in. tacy zawodnicy jak Demetrious Johnsona (28-3-1) czy Eddie Alvarez (29-7, 1 N/C).

Pierwsza gala na antenie TVP Sport odbędzie się już w piątek 12 lipca. Podczas gali ONE Championship: Masters of Destiny w Kuala Lumpur zobaczymy 15 pojedynków w formułach MMA, muay thai oraz kickboxingu. Jeśli  chodzi o MMA to w stolicy Malezji pojawi się mistrzyni wagi atomowej Angela Lee (9-1). Nie będzie ona jednak broniła pasa, gdyż walka odbędzie się limicie kategorii słomkowej. Walka wieczoru to natomiast ćwierćfinał Grand Prix kategorii piórkowej w kickboxingu, czyli starcie między pomiędzy Włochem Giorgio Petrosyanem i Tajem Phetmorakot Petchyindee.

Oto karta walk tego wydarzenia:

Zapowiedź gali 12 lipca w Kuala Lumpur (Instagram One Championship)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis