MMA PLBoksGala z walką Paul vs Askren będzie wydarzeniem roku? Wystąpią Snoop Dogg, Ice Cube czy Justin Bieber!

Gala z walką Paul vs Askren będzie wydarzeniem roku? Wystąpią Snoop Dogg, Ice Cube czy Justin Bieber!

Foto: The Come Up Show from Canada / Wikimedia Commons

Czy gala bokserska z walką Jake Paul vs Ben Askren będzie wydarzeniem roku? Organizatorzy szykują nie lada gratkę dla kibiców, którzy oprócz walk pięściarskich z udziałem m.in. byłego mistrza wagi ciężkiej UFC zobaczą także występy gwiazd muzyki.

W komunikacie prasowym dotyczącym imprezy, która odbędzie się 17 kwietnia czytamy, że emocje sportowe zostaną uzupełnione przez występy raperów i piosenkarzy.

Gala z walką Paul vs Askren będzie wydarzeniem roku? Wystąpią Snoop Dogg, Ice Cube czy Justin Bieber!

Gala ta odbędzie się na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. Wśród gwiazd muzyki, które zaprezentują się podczas tej imprezy znajdują się: Justin Bieber, The Black Keys, Doja Cat, Saweetie, Diplo i Major Lazer. Swój udział też zapowiedziała nowa grupa hip hopowa, w której skład wchodzą legendy tej muzyki jak: Snoop Dogg, Ice Cube, Too $hort czy E-40.

Przypominamy, że walka youtubera – Jake’a Paula z byłym mistrzem Bellatora i One Championship – Benem Askrenem będzie walką wieczoru całej imprezy.

W karcie walk znajdują się także starcia w kategorii super lekkiej między Reginsem Prograisem a Ivanem Redkachem oraz walka pięściarska byłego dwukrotnego mistrza wagi ciężkiej UFC Franka Mira z legendą pięściarstwa Anotnio Tarverem. Z egzotycznych pojedynków zobaczymy także walkę Joe Fourniera z muzykiem reggae Reykonem.

Zobacz także:

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci! Też tak sądzicie?

Kasjusz Życiński nie ma obaw przed starciem z byłym zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” już w maju stoczy piąty pojedynek w FAME MMA. W freakowej organizacji będzie to dla niego drugi start w formule bokserskiej.

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!