MMA PLNajnowszeKSWGala XTB KSW Colosseum 2 z rekordem oglądalności na Viaplay! Przebili mecz Man Utd-FC Barcelona!

Gala XTB KSW Colosseum 2 z rekordem oglądalności na Viaplay! Przebili mecz Man Utd-FC Barcelona!

To wielki dzień w historii współpracy Federacji KSW i platformy streamingowej Viaplay! Oficjalnie bowiem ogłoszono, że miniona gala XTB KSW Colosseum 2 była najchętniej oglądaną transmisją w historii Viaplay!

KSW Colosseum 2 z rekordem oglądalności na Viaplay

Przypominamy, że gala XTB KSW Colosseum 2 odbyła się w minioną sobotę na PGE Narodowym w Warszawie. W walce wieczoru Mamed Khalidov pokonał Scotta Askhama, biorąc wygraną w trzeciej walce tej dwójki. We wcześniejszych walkach kibice oglądali także wygrane Artura Szpilki nad Mariuszem Pudzianowskim czy Michała Materli nad Radosławem Paczuskim.

Gala XTB KSW Colosseum 2 z rekordem oglądalności na Viaplay!

Teraz natomiast dowiadujemy się, że cała impreza była najchętniej oglądaną transmisją w historii Viaplay! KSW przebiło nawet transmisję meczu Manchester United-FC Barcelona z rozgrywek o Ligę Europy z tego sezonu.

Poniżej kompletna informacja w tej sprawie:

“Gala KSW 83 Colosseum II była najchętniej oglądanym streamem w historii Viaplay Polska. Cała czołówka najchętniej oglądanych transmisji to wydarzenia z tego sezonu: KSW 83 Colosseum II, KSW 77 oraz mecz Manchester United – Barcelona w Lidze Europy.”

Dziękujemy, że z nami jesteście. Już jutro finał LKE, a następna gala KSW – już 15 lipca w Gdyni.

Galę XTB KSW Colosseum 2 cały czas można oglądać na platformie Viaplay, czyli jeśli są wśród Was osoby, które nie oglądały jeszcze tej imprezy, to polecamy nadrobić!

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis