MMA PLFist UniverseGala Trybsona już dziś! Fist Universe – Transmisja PPV gdzie oglądać, bilety, karta walk, kiedy gala?

Gala Trybsona już dziś! Fist Universe – Transmisja PPV gdzie oglądać, bilety, karta walk, kiedy gala?

W piątek, 17 czerwca w Warszawie odbędzie się pierwsza gala spod szyldu Fist Universe, której organizatorem głównym jest Paweł “Trybson” Trybała. Gdzie oglądać transmisję PPV z wydarzenia? Czy bilety są dostępne? Jak wygląda karta walk? Wszystkiego dowiecie się z tego artykułu!

Gala Trybsona tuż, tuż! Fist Universe - Transmisja PPV gdzie oglądać, bilety, karta walk, kiedy gala?
Foto: Fist Universe

Czym jest Fist Universe już pisaliśmy. Jeśli chcecie ponownie się zagłębić w to, na czym polega cała idea organizacji Trybsona – odsyłamy was do tego artykułu.

Fist Universe: Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Gala dostępna będzie tylko w systemie PPV – dostęp do transmisji można zakupić tutaj. Organizator przewiduje dwa rodzaje pakietów. BASIC dostępne jest w cenie od 30,26 zł i oferuje transmisję w jakości 720 p i dostęp 24h do wydarzenia. Wariant PREMIUM oferuje dostęp do transmisji gali w jakości 1080p i dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni.

Bilety – czy są dostępne?

Bilety na galę są dostępne. Można je wykupić na platformie kupbilecik.pl i wahają się od 49 zł do aż 699 zł. Zawodnicy w swoich social mediach oferują kody rabatowe, dzięki którym wejściówki można nabyć w niższych cenach. Istnieje opcja również otrzymania biletu kolekcjonerskiego w specjalnym etui.

Kiedy jest gala?

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 17 czerwca, o godzinie 18:00 w Warszawie, a dokładniej w hotelu Arche przy ul. Krakowskiej. Dzień wcześniej odbędzie się media trening i oficjalna ceremonia ważenia.

Fist Universe: Karta walk. Kto walczy?

Turniej Fist Universe, pary ćwierćfinałowe:

“Sargsyan” vs “Szczuki”
“Wójcik” vs “Pjoter”
“Arnold” vs “Szofer”
“Świst” vs “Sadek”

Walki kobiet – slap ass:

Hanna Balwierczak vs Ada Szwed
Julia Madaj vs Dagmara Szewczyk

Superfighty:

Filip Zabielski vs “Cesarz” Narcyz
“Taxi Złotówa” vs Michał Choiński
“Bunio” vs “Władek”
“Lena” vs “Andzia”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis