MMA PLInneGala QUEST MMA już w najbliższą sobotę w Krośnie

Gala QUEST MMA już w najbliższą sobotę w Krośnie

W sobotę 25 czerwca br. (sobota) w Krośnie odbędzie się Gala QUEST MMA, na której wystąpią zawodnicy reprezentujący lokalny Klub MMA Krosno.

QUEST MMA
Foto: MMA Krosno

Zobaczymy takich zawodników jak Patryk Tłuściak – Mistrz Polski kat. 66 kg, Marlena Sząbara – Medalistka Mistrzostw Europy ALMMA, Wiktor Knurek – zdobywca złotego medalu na mistrzostwach Polski ALMMA Junior w kat. 93 czy Kordian Półchłopek – medalista Mistrzostw Europy i Pucharu Polski. Zawlaczą też Miłosz Kornasiewicz, Konrad Pelczar, Michał Pasterczyk oraz Mateusz Wojtowicz.

W walce wieczoru zaprezentuje się Kamil Korzeniowski (3-4), czyli zawodnik, którego mogliśmy oglądać na FFF 1 w starciu z Filipem Bątkowskim czy na Armia Fight Night: Special Edition z Janem Ciepłowskim. Jego ostatnim przeciwnikiem był zaś znany z gali KSW 65 Piotr Olszynka. Tym razem oponentem Korzeniowskiego będzie pochodzący z Kirgistanu Nurbek Taganov, reprezentant Sparta MMA Warszawa.

W trakcie gali zobaczymy 9 walk w formule MMA.

Tak prezentuje się karta walk gali QUEST MMA:

Oficjalne ważenie zawodników zaplanowane jest na 24 czerwca br. o godzinie 17:00 w Klubie Eurogym.
Gala odbędzie się 25 czerwca 2022 r. Start o godzinie 19:00 w Hali MOSiR przy ul. Legionów. Bilety dostępne w Recepcji Klubu Eurogym.

Zobacz także:

PFL 2022 #4: Marcin Held przegrywa rewanż z Natanem Schulte. Polak nie awansuje do fazy play-off [WIDEO]

Marcin Held (27-9) przegrał z Natanem Schulte (22-5-1) podczas kolejnej gali sezonu regularnego PFL w Atlancie. Brazylijczyk zwyciężył jednogłośną decyzją sędziowską to rewanżowe starcie. Dla polskiego zawodnika oznacza to koniec szans na awans do fazy-play-off.

Arkadiusz Wrzosek nowym zawodnikiem organizacji KSW!

Długo oczekiwany przez fanów zawodnik wreszcie dołącza do organizacji KSW. Arkadiusz Wrzosek podpisuje kontrakt z największą federacją w Europie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis