MMA PLBonus BGCGala PunchDown 3 odwołana! Policzek dla Bonusa BGC – kolejny występ anulowany!

Gala PunchDown 3 odwołana! Policzek dla Bonusa BGC – kolejny występ anulowany!

Foto: Facebook/ Bonus BGC

Gala PunchDown 3 odwołana! Impreza walk na “liście” miała odbyć się 7 listopada w Poznaniu. Na przeszkodzie stanęła jednak rozwijająca się pandemia koronawirusa, która zaczyna paraliżować nasz kraj.

Na gali PunchDown 3 miał wystąpić między innymi Bonus BGC, który w walce wieczoru miał policzkować się z patostreamerem Danielem “Magicalem” Zwierzyńskim.

Gala PunchDown 3 odwołana! Policzek dla Bonusa BGC – kolejny występ anulowany!

Poniżej prezentujemy komunikat organizatora, który zapewnia, że PunchDown 3 odbędzie się, ale w innym terminie. Najprawdopodobniej trzy miesiące później, czyli w pierwszym kwartale 2021 roku:

Witajcie, z przykrością musimy Was poinformować o przełożeniu naszej listopadowej gali. Niestety przy dzisiejszej sytuacji epidemiologicznej nie jesteśmy w stanie zorganizować Punchdown w formie jaką byśmy chcieli. Codziennie napotykamy problemy, które ciężko jest nam przeskoczyć. Z tego powodu postanowiliśmy, że nie będziemy ryzykować i poczekamy aż sytuacja się uspokoi. Tak po ludzku, nie stać nas na błąd, który spowodowałby koniec Punchdown a tego nie chcemy. Przepraszamy zawodników, widzów i wszystkich związanych z eventem. Jest nam niezmiernie przykro ale na pewno zobaczymy się jeszcze, za ok. 3 miesiące.

Wszyscy uczestnicy zostali już poinformowani o sytuacji a osoby, które dokonały zakupu PPV dostały zwrot środków.
Do zobaczenia!

Witajcie, z przykrością musimy Was poinformować o przełożeniu naszej listopadowej gali. Niestety przy dzisiejszej…

Opublikowany przez PunchDown Środa, 21 października 2020

Policzek dla Bonusa BGC:

Niestety, to jest kolejny policzek dla Bonusa BGC. Celebryta poniekąd związany ze sportami walki już drugi raz nie wystąpi na imprezie, którą odwołano ze względu na pandemię COVID-19. W marcu bowiem odwołano galę Celtic Gladiator w Bełchatowie, gdzie miał zmierzyć się w walce w MMA z Johnem Painterem. To tam Bonus BGC celował w pierwszą wygraną w karierze.

Zobacz także:

Różal przed walką na gołe pięści: Lepiej dla nas, żeby ta walka nie trwała trzy rundy!

Marcin Różalski już w piątek wraca do rywalizacji! Popularny ”Różal” podczas Genesis 1 zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem. Będzie to walka wieczoru nadchodzącego wydarzenia.

Piękne zachowanie ”Stiflera”! Weźmiecie z niego przykład?

Piękne zachowanie gwiazdy FAME MMA. Damian Zduńczyk dotrzymał słowa. Sami zobaczcie.