MMA PLPunch DownGala PUNCH DOWN 2 już 7 marca w Poznaniu! Kto zawalczy? Ile wynosi PPV?

Gala PUNCH DOWN 2 już 7 marca w Poznaniu! Kto zawalczy? Ile wynosi PPV?

Foto: youtube.com/punchdown

Gala PUNCH DOWN 2 zbliża się wielkimi krokami. Druga edycja rywalizacji w policzkowaniu odbędzie się 7 marcia w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu. Organizatorzy podali już sporo szczegółów dotyczących wydarzenia.

Pierwsza edycja rywalizacji miała miejsce pod koniec zeszłego roku. Uczestnicy walczyli o łączną nagrodę w postaci 10 tysięcy złotych. Finalnie impreza nie miała zwycięzcy, gdyż finaliści zdecydowali się na remis, dzieląc się nagrodą.

Event zebrał sporą popularność, toteż organizatorzy szybko zdecydowali się na kolejną galę. Druga edycja zmagań będzie zrobiona z dużo większym rozmachem. Przede wszystkim zawodnicy zmierzą się o nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych. Ponadto federacja zdecydowała się na większy rozmach imprezy, na co składa się kilka czynników.

Impreza odbędzie się w poznańskim klubie B17. Co ciekawe, wydarzenie jest powiązany z koncertem Peji. PUNCH DOWN zadbał również o większą oprawę wydarzenia. Galę poprowadzą bowiem Marcin “WuWunio” Sprusiński oraz nasz dziennikarz, Mateusz Kaniowski. Komentatorami zmagań zostali z kolei Paweł “Trybson” Trybała oraz Marcin “Marcad” Adaszewski.

Poznaliśmy już także listę uczestników wydarzenia. O zwycięstwo powalczą: Hecman, Motomoto, Doktór, Dunajko, Mania, Pawlis, Zaleś, Sutek, Mikey Tiger, Kwiatek, Broda, Kasta, King Squat, Brzytwa, Levinsky oraz Dezziak. Aktualnie organizacja zrobiła z zawodnikami zbiorczą zapowiedź, lecz niebawem na kanale federacji ma pojawić się materiał prezentujący oddzielnie każdego uczestnika.

Cała otoczka sprawia, iż wydarzenie nie będzie dostępne za darmo. Osoby, które zamierzają obejrzeć zmagania w domu, muszą wykupić dostęp. Cena uzyskania streama z imprezy wynosi 17,99 złotych. Zainteresowani zakupem mogą to zrobić wchodząc pod ten adres.

Dla niewtajemniczonych wydarzenie PUNCH DOWN polega na policzkowaniu się. Zawodnicy stają naprzeciw siebie, by następnie rozpocząć walkę. Każdy z nich ma trzy uderzenia. Jeśli w tym czasie nie dojdzie do nokautu, o końcowym werdykcie decyduje sędzia, który może zarządzić dogrywkę. Wtedy to rywalizujący mają dodatkowe uderzenie.