MMA PLVIP MMAGala MMA-VIP: Izabela Badurek poznała rywalkę na gali u Najmana! Zmierzy się z belgijską kickbokserką!

Gala MMA-VIP: Izabela Badurek poznała rywalkę na gali u Najmana! Zmierzy się z belgijską kickbokserką!

Foto: FEN

Wielkimi krokami nadchodzi gala MMA-VIP, na której swój kolejny zawodowy pojedynek stoczy była zawodniczka UFC Izabela Badurek. Polka poznała już przeciwniczkę.

MMA-VIP odbędzie się już 13 lutego. W walce wieczoru mamy zobaczyć pożegnalny pojedynek Marcina Najmana, który jest także organizatorem całej imprezy. Jego przeciwnikiem będzie Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień. W rozpisce tego wydarzenia znajduje się także m.in. była mistrzyni świata w boksie Ewa Piątkowska, która oczekuje na podanie przeciwniczki.

Gala MMA-VIP: Izabela Badurek poznała rywalkę na gali u Najmana!

Przeciwniczką Izabeli Badurek będzie holenderska kickbokserka Mellony Geugjes, która według danych serwisu Tapology legitymuje się rekordem 4-8.

Badurek swój ostatni pojedynek stoczyła na gali FEN 30. 29-latka pokonała tam Anitę Bekus po jednogłośnej decyzji sędziowskiej. Polka ma rekord w MMA wynoszący 8-6. Jej przeciwniczka Mellony Geugjes przeplata zwycięstwa z porażkami, choć tych drugich jest zdecydowanie więcej. Swoją ostatnią walkę Belgijka stoczyła w grudniu 2019 roku.

Zdjęcie

W rozpisce gali MMA-VIP znajdują się między innymi walki Rekowski vs Kowoll, Opalach vs Janik, Adrian Cios vs Fit Dzik czy Mateusz Kisiel vs Sebastian Tronina. W karcie walk jest także miejsce dla byłej mistrzyni w boksie Ewy Piątkowskiej, która na gali u Najmana zadebiutuje w formule MMA.

To jak – będziecie to oglądać?

Zdjęcie

Zobacz także:

Conor McGregor: Nadal jestem mistrzem wagi lekkiej. Absurdalne tłumaczenie Irlandczyka!

Conor McGregor jest na ostatniej prostej przed rewanżową konfrontacją z Dustinem Poirierem, do której dojdzie już w sobotę 23 stycznia na gali UFC 257. Co jednak ciekawe, Irlandczyk uważa, że nadal jest… mistrzem wagi lekkiej!

Filmy o sportach walki, które warto zobaczyć! Co myślicie o takiej serii?

Zaczynamy nową serię – filmy o sportach walki, które warto zobaczyć. Na pierwszy ogień klasyk! To film dla prawdziwych fanów sztuk walk.