MMA PLarmia fight nightGala Minutor Energia Armia Fight Night 8 zostaje odwołana

Gala Minutor Energia Armia Fight Night 8 zostaje odwołana

Foto: Armia Fight Night

Po państwowym zakazie organizowania imprez masowych z powodu epidemii koronawirusa zostaje odwołana kolejna gala MMA. Tym razem chodzi o piątkową Minutor Energia Armia Fight Night 8 w Mysłowicach.

Już wcześniej odwołane zostały mniejsze gale jak Slugfest 18 czy MCF 6. Później dołączył do tego również Celtic Gladiator ze swoją galą w Bełchatowie.

Na gali Minutor Energia Armia Fight Night 8 miały odbyć się dwie walki mistrzowskie. Tomasz Jakubiec mierzyłby się z Giannim Melillo o mistzowską szablę wagi średniej. Zaś o tytuł w kategorii piórkowej w szranki mieli stanąć Sebastian Rajewski i Adrian Kępa. Poza tym na gali wystąpić mieli też m.in. Kamil Łebkowski, Sylwester Miller czy Kamil Jenel. Organizacja zmuszona była jednak do odwołania wydarzenia.

“OFICJALNIE.

Gala Minutor Energia Armia Fight Night 8 zostaje odwołana…a dokładniej przeniesiona na inny termin, bo wierzymy że widzimy się w tym samym składzie, w tym samym miejscu już niedługo! 👊

Cały sztab oraz zawodnicy, czyli TEAM Armia Fight Night ciężko pracowali przy tym evencie, jednak pewnych rzeczy nie da się przewidzieć.
Dziękujemy wszystkim za dzisiejsze słowa wsparcia i deklaracje, że jedziemy dalej RAZEM! 🤝

Wkrótce oświadczenie oraz więcej szczegółów technicznych, tymczasem dziękujemy, że byliście z nami przy promocji tej świetnie zapowiadającej się gali…”

OFICJALNIE.Gala Minutor Energia Armia Fight Night 8 zostaje odwołana…a dokładniej przeniesiona na inny termin, bo…

Opublikowany przez ARMIA FIGHT NIGHT Wtorek, 10 marca 2020

Wciąż ważą się losy gal większych polski organizacji jak FEN czy KSW. W grę wchodzi w tym wypadku zorganizowanie gali na mniejszym obiekcie (studiu) bez udziału publiczności i transmisja wydarzenia. O dalszych losach KSW 53 mamy dowiedzieć się jutro.