MMA PLMarcin NajmanGala Marcina Najmana znów zagrożona? Mieszkańcy Wielunia zbierają podpisy!

Gala Marcina Najmana znów zagrożona? Mieszkańcy Wielunia zbierają podpisy!

Marcin Najman nie będzie miał łatwej drogi w zorganizowaniu kolejnej freakowej gali. W mediach pojawiła się informacja, że mieszkańcy Wielunia sprzeciwiają się – jeśli chodzi o takie wydarzenie w ich mieście.

Najman

Najman wczoraj na swoim YouTubie ogłosił nową lokalizację oraz datę. Ostatecznie MMA VIP 4 ma się odbyć piątego lutego. Częstochowianin w walce wieczoru stoczy swój następny pojedynek.

”El Testosteron” ostatnie starcie odnotował przed własną publicznością zmierzył się wtedy z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Gala MMA VIP 4 zagrożona?

Jak donosi serwis wielun.naszemiasto.pl w internecie powstała petycja przeciwko organizacji gali MMA VIP 4 w Wieluniu.

My mieszkańcy miasta jesteśmy przeciwni samowolnej organizacji gali MMA-vip4 bez konsultacji społecznej oraz podejmowaniu decyzji przez jedną osobę

Niewykluczone, że jeszcze dziś w sprawie gali Marcina Najmana wypowie się burmistrz miasta – Paweł Okrasa.

Wspomniany serwis skontaktował się z kierownikiem Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ale odmówił odpowiedzi i odesłał w tej sprawie do burmistrza miasta.

Zobacz także:

Szołtysik z ostrym przesłaniem do Pietraszka przed WOTORE 4: Nie przyjeżdżaj jutro, bo Cię rozj**ie! Co wy na to?

Jesteśmy po ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą WOTORE 4. Nie wszyscy byli obecni. Pewny siebie Marcin Szołtysik wylosował pojedynek z Krzysztofem Pietraszkiem. Szołtysik w pewnym momencie wziął mikrofon, bowiem miał mocne przesłanie do przeciwnika.

MMA VIP 4: Tomasz Chic w końcu rozpoczął przygotowania do walki z ”Żuromem”! [WIDEO] Widzieliście?

Tomasz Chic już dwudziestego piątego lutego stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Radomianin podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Tomasz w końcu rozpoczął przygotowania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis