MMA PLFAME MMAGala Hype MMA 1: Poznaliśmy super fight, do którego dojdzie w nowym projekcie FAME MMA

Gala Hype MMA 1: Poznaliśmy super fight, do którego dojdzie w nowym projekcie FAME MMA

Gala Hype MMA 1 na razie jest owiana tajemnicą, ale w mediach społecznościowych oraz na ostatniej konferencji prasowej promującej FAME MMA 10 poznaliśmy kilka szczegółów nowego projektu największej organizacji freak fight w Europie.

Gala Hype MMA 1

Hype MMA to projekt, w który zaangażowani się właściciele FAME MMA – Boxdel oraz Wojciech Gola. Impreza ta ma odbyć się w kwietniu i będzie transmitowana w systemie PPV. Będzie to platforma, na której swoje umiejętności mają prezentować początkujący youtuberzy i influenserzy.

Na I konferencji prasowej przed FAME MMA 10, Boxdel zdradził też, że Hype MMA będzie nie lada gratką dla fanów gier komputerowych, więc możemy spodziewać się jakiegoś przełomu w produkcji gal MMA w Polsce.

Gala Hype MMA 1: Poznaliśmy super fight, do którego dojdzie w nowym projekcie FAME MMA

O projekcie Hype MMA więcej będziemy dowiadywać się w kwietniu, ale już teraz możemy ogłosić super fight szykowany na tę imprezę. Na oficjalnym koncie organizacji na Instagramie pojawiła się informacja o pojedynku Mariusza “Hejtera” Słońskiego z Marcinem “Rafonixem” Krasuckim, który będzie super fightem na gali Hype MMA 1:

Obaj panowie w klatce FAME MMA stoczyli trzy pojedynki i obaj legitymują się rekordem 1-2. “Hejter” wygrał z Tomaszem Olejnikiem, ale przegrał z Patrykiem Baranem i Filipem Zabielskim, a “Rafonix” pokonał Daniela Magicala Zwierzyńskiego, a uległ Wojciechowi Goli i Szymonowi Kasprzykowi.

Jak Wam się podoba ten super fight na Hype MMA 1?

Zobacz także:

I konferencja prasowa przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10.

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis