MMA PLFENGala Fight Exclusive Night 20 “Next Level” z transmisją w trzech kanałach Polsatu

Gala Fight Exclusive Night 20 “Next Level” z transmisją w trzech kanałach Polsatu

Kanały Polsat Sport i Polsat Sport Fight wyemitują galę Fight Exclusive Night 20 “Next Level”, która odbędzie się 10 marca na warszawskim Torwarze. Walkę wieczoru pokaże również główna antena Polsatu.

Jednym z bohaterów warszawskiej gali będzie Kamil Łebkowski (16-6, 9 KO, 2 SUB). 11 marca 2017 roku właśnie w Torwarze uległ Gabrielowi Silvie. Potem dwukrotnie walczył jeszcze dla FEN, a teraz zapowiada, że z dobrej strony pokaże się przed stołeczną publicznością. “Bomba” zrobi wszystko, aby skraść show i być jedną z najjaśniejszą postaci podczas jubileuszowej gali.

W Warszawie zobaczymy również Marcin Naruszczkę (18-8, 7 KO, 2 SUB). Jego pojedynek z Andrzejem Grzebykiem podczas gali “Summer Edition” przeszedł do historii polskiego MMA. Teraz Naruszczka będzie chciał zrobić wszystko, by po raz kolejny otrzymać bonus za walkę wieczoru.

Kibice zgromadzeni w hali Torwar będą mogli również podziwiać w akcji Mariana Ziółkowskiego (17-5, 3 KO, 12 SUB). “Złoty chłopiec” dla FEN walczył już dwukrotnie. Ziółkowski znany jest z tego, że bardzo często efektownie poddaje swoich rywali. Z 17 zawodowych zwycięstw, które ma na swoim koncie, aż 12 kończył w ten właśnie sposób. Do tego dochodzą trzy nokauty i dwie wygrane na punkty.

Ostatnim razem w klatce FEN Radosława Paczuskiego (18-2-0) można było oglądać podczas 17. edycji, która w maju odbyła się w Gdyni. Wtedy to 24-latek pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Menno Van Roosmalena (20-6-2). Później wystąpił jeszcze raz, ale już poza FEN i tam pokonał przed jednogłośną decyzję sędziów pochodzącego z Niemiec Floriana Krogera.

Karta walk FEN 20

Walka wieczoru:
Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski -85 kg formuła K-1

Karta główna:
Mateusz Rębecki VS Marian Ziółkowski -70 kg
Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek +95 kg formuła K-1
Anatolij Litwinow VS Andrzej Grzebyk -84 kg
Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka -84 kg
Daniel Torres VS Kamil Łebkowski -66 kg
Michał Tarabańka VS Krzysztof Kułak -84 kg
Rafał Korczak VS Marcin Szreder +95 formuła K-1
Adrian Błeszyński VS Alan Kwieciński -77 kg K-1

Gala FEN 20 “Next Level” w kanałach Polsatu: od 19:00 w Polsacie Sport Fight, 20:00 Polsat Sport, ok. 00:20 Polsat.

[informacja prasowa]