MMA PLBez kategoriiGala Celtic Gladiator powraca do Bielska-Białej

Gala Celtic Gladiator powraca do Bielska-Białej

Foto: Celtic Gladiator

Prestiżowa gala sportów walki federacji Celtic Gladiator powraca do Bielska-Białej. Fighterów w akcji będzie można zobaczyć na żywo z perspektywy trybun hali pod Dębowcem już w sobotę 26 czerwca.

Premierowa edycja walk MMA w bielskiej hali pod Dębowcem odbyła się latem 2019 roku. Gala spotkała się wówczas z dużym zainteresowaniem, a blisko 1,5 tys. kibiców zasiadło na trybunach, by dopingować fighterów. – Możliwość zaprezentowania się przed tak liczną publiką wspierającą nas była fajnym przeżyciem – zgodnie twierdzili reprezentanci Daas Berserkers Team Bielsko-Biała, którzy uraczyli fanów sportów walki trzymającymi w napięciu pojedynkami.

Również na kolejny rok wydarzenie zostało zaplanowane, lecz na przeszkodzie w jego przeprowadzeniu stanęła pandemia.

– Logistycznie organizacja gali, która ma międzynarodowy wymiar była bardzo trudna. Nie pozwalały też na to wprowadzone restrykcje. Ale nie zaniechaliśmy tego pomysłu, aby do Bielska-Białej wrócić

zauważa Albert Jarzębak, prezes federacji Celtic Gladiator.

Święto sportów walki powróci do Bielska-Białej już w sobotę 26 czerwca. W kwestii organizacji gali federacja zawarła stosowne porozumienie z miastem, to oznacza, że Celtic Gladiator w odsłonie nr 29. zagości pod Dębowcem.

– Kartę walk mamy w znacznym stopniu już skompletowaną. Podstawą było to, aby zapewnić kibicom jak największą dawkę emocji i rywalizacji na wysokim poziomie. Systematycznie będziemy ogłaszać kolejne nazwiska zawodników, którzy powalczą na czerwcowej gali

mówi prezes Jarzębak.

Wiadomo już, że ponownie pojedynki stoczą „u siebie” reprezentanci wspomnianego bielskiego klubu – Paweł Szumlas, Remigiusz Rzemieniewski, Gabriel Goch, Adrian Grzelak i Radosław Tarnawa. W Bielsku-Białej powalczą również m.in. fighterzy Arrachion Olsztyn i Silesian Katowice.

Samym początkiem czerwca ruszy sprzedaż wejściówek na galę w Bielsku-Białej. Szczegóły dostępne będą na stronie www.celticgladiator.com oraz profilu federacji na Facebooku.

[informacja prasowa]

Foto: Jacek Rokowski/Celtic Gladiator

Zobacz także:

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!

Lil Masti o swojej przeszłości: To chyba tylko w naszym kraju jest tak postrzegane…

Aniela Bogusz pojawiła się wczoraj w ”Hejt Parku”, gdzie nie brakowało telefonów od widzów. ”Lil Masti” wypowiedziała się również o swojej przeszłości, gdy w internecie była znana pod pseudonimem ”Sexmasterka”. Aniela nie uważa, że było to coś złego.