MMA PLCeltic GladiatorGala Celtic Gladiator 26 odbędzie się 13 grudnia w Olsztynie!

Gala Celtic Gladiator 26 odbędzie się 13 grudnia w Olsztynie!

Organizacja Cletic Gladiator planuje powrócić do Polski! Galę z numerem 26 zaplanowano na 13 grudnia w stolicy polskiego MMA, Olsztynie. O wydarzeniu poinformowano na oficjalnym profilu organizacji.

Będzie to drugie takie wydarzenie w tym mieście. Pierwsza gala , Celtic Gladiator 20 odbyła się w Olsztynie 28 kwietnia 2018 roku. Wówczas w Hali Urania swoje boje toczyli reprezentanci lokalnego klubu Berkut Arrachion Olsztyn, Jakub Wikłacz, Adam Kowalski czy Piotr Danielski. Oprócz nich wystąpili także Piotr Poniedziałek, Krystian Bielski, czy Klemens Ewald.

Od tamtej pory organizacja powróciła do Polski raz, 29 czerwca tego roku zorganizowano galę w Bielsku Białej. Z kolei poprzednia edycja, Celtic Gladiator 25 odbyła się w Los Angeles. Wystąpił na niej Polak, Krzysztof Kułak (31-18). Niestety musiał uznać wyższość rywala i przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z Christianem Aguilerą (12-6).

Tym razem zdecydowano się na powrót do Olsztyna, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze jakich zawodników obejrzymy w Hali Urania. O zapełniającej się karcie walk będziemy informować na bieżąco.

Bilety dostępne są na kupbilecik.pl. Ceny zaczynają się od 60 zł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis