MMA PLBraveGala BRAVE CF 54 z Polakami w rozpisce będzie transmitowana w Polsat Sport!

Gala BRAVE CF 54 z Polakami w rozpisce będzie transmitowana w Polsat Sport!

Bardzo dobra wiadomość dla kibiców MMA na najwyższym sportowym poziomie! Wrześniowa gala BRAVE CF 54 w Koninie będzie transmitowana na antenie Polsat Sport! W rozpisce tego wydarzenia są Polacy!

Informację o transmisji wydarzenia w telewizji Polsat podał menadżer Przemysław Kosiński z grupy Animmals.

Gala BRAVE CF 54 z Polakami w rozpisce będzie transmitowana w Polsat Sport!

“Gala Brave 54, gdzie wystąpi @Ewi_Wo_MMA będzie transmitowana na Polsacie Sport. Bardzo fajna i dobra wiadomość dla fanów MMA. Z tego co mi wiadomo, Polska ma być jednym z głównych europejskich punktów na mapie do których ta azjatycka organizacja będzie regularnie wracać.”

Niepokonana w zawodowych startach Ewelina Woźniak na gali BRAVE CF 54 zamierzy się z Samin Kamal Beik (5-3). Będzie to kolejne starcie, po którym będzie liczyła na angaż przez organizację UFC.

Innymi Polakami, którzy pojawią się na gali BRAVE CF 54 są na ten moment: Marcin Bandel, Marcel Grabiński i Wawrzyniec Bartnik.

Gala BRAVE CF 54 odbędzie się już 25 września.

Zobacz także:

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

EFM SHOW 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotę 11 września w bułgarskiej Sofii odbędzie się gala EFM Show 2. W rozpisce znalazło się kilka interesujących pojedynków.