MMA PLBabilon MMAGala Babilon MMA 31 już w przyszłym miesiącu. W rozpisce Sudolski i Błeszyński!

Gala Babilon MMA 31 już w przyszłym miesiącu. W rozpisce Sudolski i Błeszyński!

Już pod koniec października w Grodzisku Mazowiieckim czeka nas kolejna gala organizacji Babilon MMA . Łukasz Sudolski (10-1).

Babilon MMA 31 Łukasz Sudolski

31 października “Pcheła” w miejscowej Hali Widowiskowo-Spotowej podejmie Marcina Łazarza (13-8).

🔥 Wracamy po wakacjach z mocnym uderzeniem! Już 28 października odbędzie się gala Babilon MMA 31 w Grodzisku…

Posted by Babilon MMA on Monday, September 19, 2022

Sudolski po nieudanej próbie zdobycia kontraktu z UFC i ubiegłorocznej porażce na gali Dana White’s Contender Series powrócił do swojej “macierzystej” organizacji. W bieżącym roku zawodnik ten odniósł już dwa zwycięstwa. Najpierw na pełnym dystansie pokonał Michała Pasternaka a potem w mistrzowskim pojedynku przed czasem odprawił Brazylijczyka Edersona Macedo.

Rywalem “Pcheły” będzie Marcin Łazarz, który w ubiegłym roku na gali FEN 32 pokonał Wojciecha Janusza. W tym roku “Bane” stoczył zaś jeden pojedynek, gdy na pełny dystansie podcas gali Oktagon Prime 5 uległ Brazylijczykowi Rafaelowi Xavierowi.

Podczas gali w Grodzisku Mazowieckim wystąpi też Adrian Błeszyński (9-5-1). Choć “Ares” nie wygrał trzech ostatnich walk (remis i dwie porażki) to swoją postawą w klatce zawsze gwarantuje wspaniałe widowisko. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik z Leszna, Dagomir Zimmer (4-2).

Oficjalnie potwierdzono starcie debiutantów w kategorii ciężkiej. Rękawice skrzyżują Michał Bednarski i Paweł Oleszczuk.

Gala Babilon MMA 31 w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się już 28 października 🔥 Na początek prezentujemy Wam mocną walkę…

Posted by Babilon MMA on Tuesday, September 20, 2022

Ponadto zapowiedziano też udział takich zawodnik jak Jan “Iron” Lodzik czy Piotr “Tadek” Drozdowski. Bilety na październikową galę są już dostępne.

Ruszyła sprzedaż biletów na galę Babilon MMA 31! 🔥 Do zobaczenia 28 października w Grodzisk Mazowiecki 😍🎫 www.eventim.pl/artist/babilon-mma

Posted by Babilon MMA on Wednesday, September 21, 2022

Zobacz także:

Michał Oleksiejczuk ma kolejnego rywala w UFC. To niedoszły zawodnik KSW

Michał Oleksiejczuk (17-5, 1 N/C) ma kolejnego rywala w UFC. Polski zawodnik wystąpi pod koniec roku na gali w Las Vegas, gdzie jego przeciwnikiem będzie Albert Duraev (15-4).

Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić auta, a już ma kontrakt z UFC! 17-latek sensacją światowego MMA!

17-latek stał się sensacją światowego MMA! Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić samochodu, a już ma kontrakt z UFC! Raul Rosas Junior zrobił wrażenie na szefie UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis