MMA PLMMAGabi Garcia mistrzyni BJJ i zawodniczka MMA oskarża męża o przemoc domową!

Gabi Garcia mistrzyni BJJ i zawodniczka MMA oskarża męża o przemoc domową!

Gabrielle Garcia (6-0) utytułowana grapplerka i zawodniczka MMA postanowiła zabrać głos w mediach społecznościowych. Brazylijka zapewnia, że przez ostatnie dwa lata przeżywa piekło. Gabrielle na swoim instagramie oskarżyła męża Bruno Almeidę o fizyczne znęcanie się nad nią podczas ich związku. 

Garcia

37-latka jest posiadaczką dziewięciu tytułów mistrzyni świata w brazylijskim jiu-jitsu. Gabi w mieszanych sztukach walki odnotowała sześć pojedynków, a debiut zawodowy miał miejsce w grudniu 2015 roku. Garcia w pierwszej odsłonie zastopwoała Lei’D Tapę. Był problem z dobrem przeciwniczek ze względu na gabaryty wojowniczki z Brazylii. Swoje walki Gabrielle toczyła w organizacji Rizin w Japonii.

Ostatni zawodowy start w MMA miał miejsce w 2018 roku, gdy pokonała rodaczkę Barbarę Nepomuceno. Od tego czasu Garcia startowała już tylko w grapplingu.

Gabi Garcia zabrała głos!

Gabrielle Garcia (6-0) na instagramie zabrała głos i oskarżyła swojego męża o przemoc domową. Do tragicznych sytuacji w domu Brazylijki miało dochodzić przez ostatnie dwa lata.

Utytułowana grapplerka w mediach społecznościowych udostępniła zdjęcia i zrzuty ekranu, które według niej są dowodem na to, że była maltretowana. Ponadto Garcia oskarża Almeidę o grożenie jej śmiercią. Brazylijka zapewnia, że jej mąż bił ją i okradał.

Nadszedł czas. Nadszedł czas, aby być odważnym i powiedzieć wszystkim, dlaczego byłam nieobecna przez ostatnie dwa lata. To były najgorsze lata w moim życiu, ale wszystkie szczegóły pokażę pod koniec tego tygodnia. Nie sądziłam, że coś takiego może się wydarzyć. Że ktoś może być tak zły. Przestępca. Osoba, która popełniła przestępstwa przed i po tym, jak był ze mną. Osoba, która ma pieniądze i poprosiła o emeryturę, moje torebki, moje kolczyki. Prosi o mój dom. Używając nazwiska Garcia (…) Ten facet nie chce się ze mną rozwieść. Nawet z zakazem zbliżania się i prawem Maria da Penha (brazylijskie prawo stworzone w celu ochrony kobiet, które padły ofiarą przemocy domowej) u mojego boku, on nie przestał. Na mojej karcie kredytowej było 19 przypadków oszustwa, zamknął moje konta w trzech różnych bankach. Wracałam do domu bez wody i prądu. Zabierał pieniądze z moich płatności (…) Musiałem iść do sądu, aby udowodnić, że jestem właścicielem własnego domu. Okłamał swojego prawnika. Poprosił o moje kolczyki Chanel, kolekcję torebek, emeryturę. Miał ludzi, którzy mnie zastraszali. Praca? On jej nie ma. Żyje z zasiłku od matki. Zamieszczam wszystko. Musimy wierzyć w prawo. Moi rodzice mają depresję, nie mogę wychodzić z domu. Wciąż jednak muszę zakończyć niektóre wojny. Opowiem moim fanom każdy szczegół, aby pomóc kobietom, które były wykorzystywane.

Zobacz także:

Michał Materla zakończy karierę po XTB KSW Colosseum 2? Legenda zabiera głos!

Czy to będzie ostatnia walka w karierze legendy polskiego MMA? Czy Michał Materla zakończy sportową karierę po XTB KSW Colosseum 2? Te pytania rodzą się patrząc na zestawienie, jakie właściciele Federacji KSW przygotowali na nadchodzące święto MMA w Polsce.

Binkowski ogląda i komentuje materiał Kostyry: Gladiator, nie chłopak! Andrzeju trochę szacunku! Widzieliście?

Jeszcze parę dni temu w mediach pojawiały się liczne wywiady z Arturem Binkowskim. Doświadczony pięściarz z naszego kraju aktualnie przebywa w Anglii, gdzie na swoim kanale YouTube odpowiada fanom/widzom na live’ach. Na wtorkowym lajvie Binkowski oglądał i komentował ostatni materiał uznanego komentatora – Andrzeja Kostyry. Artur nie zgadzał się z wieloma słowami dziennikarza. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis