MMA PLBoksFury wrócił do kraju. Na lotnisku przywitały go setki fanów [WIDEO]

Fury wrócił do kraju. Na lotnisku przywitały go setki fanów [WIDEO]

Foto: YouTube.com/iFL.tv

Sukces Tysona Fury’ego elektryzuje kibiców na całym świecie. Radości ze zwycięstwa rodaka nie ukryli fani z Anglii, którzy licznie przywitali swojego czempiona na lotnisku w Manchesterze.

Zwycięstwo “The Gypsy Kinga” nad Deoyntayem Wilderem było w miniony weekend jednym z najważniejszych sportowych wydarzeń na świecie. Dzięki wygranej Fury ponownie został mistrzem wagi ciężkiej, choć po raz pierwszy dzierży on pas federacji WBC.

Aktualnie pojawia się już wiele głosów dotyczących kolejnych kroków w karierze 31-latka. Niektórzy, w tym sam “The Bronze Bomber”, chcieliby trzeciej konfrontacji pomiędzy pięściarzami. Nowy mistrz celuje jednak w rywalizację z Anthonym Joshuą, co niewątpliwie byłoby w Wielkiej Brytanii wielkim bokserskim świętem.

Na razie jednak Fury cieszy się swoim trofeum. Wraz z nim radość dzielą jego fani, którzy zjawili się na lotnisku w Manchesterze, gdzie wylądował “The Gypsy King”. Oprócz kibiców na pięściarza czekali licznie zgromadzeni dziennikarze. Z powrotu powstał również materiał wideo, opublikowany w serwisie YouTube.