MMA PLNajnowszeBoksFury w minutę zmiażdżył naszego rodaka na gali bokserskiej w Londynie [WIDEO]

Fury w minutę zmiażdżył naszego rodaka na gali bokserskiej w Londynie [WIDEO]

W minioną sobotę 21 grudnia w dzielnicy Hackney Wick w Londynie odbyła się gala bokserska, na której doszło do walki naszego rodaka. Przemysław Bienieda skrzyżował rękawice z młodszym bratem Tysona Furyego – Tommym.

Walka poszła zupełnie nie po myśli naszego rodaka. Bienieda szybko oddał inicjatywę Anglikowi, który niemiłosiernie go okładał. Polak trzykrotnie wylądował na deskach i sędzia po minucie walki musiał ją przerwać.

Dla Tommyego Fury była to trzecia zawodowa wygrana w karierze. Przemysław Bienieda natomiast posiada rekord 2-27, ale dwie wygrane w swojej karierze osiągnął nokautując swoich przeciwników.