MMA PLBoksFury vs Wilder 3 przełożone! Anglik cierpi na groźną chorobę!

Fury vs Wilder 3 przełożone! Anglik cierpi na groźną chorobę!

Niestety, starcie Tyson Fury vs Deontay Wilder 3 zostało przełożone! Jeden z najgłośniejszych pojedynków w świecie boksu w tym roku miał odbyć się 24 lipca w Las Vegas. Teraz wiadomo, że zostanie on przełożony.

Fury vs Wilder 3 przełożone

Wszystko przez chorobę, którą najprawdopodobniej złapał Fury.

Fury vs Wilder 3 przełożone! Anglik cierpi na groźną chorobę!

Jak czytamy w amerykańskiej prasie, Tyson Fury miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i rozwija się u niego COVID-19, czyli choroba, która jest hamulcowym w dzisiejszym świecie.

Co ciekawe, jak donosi dziennikarz Dan Rafael, Fury w przeszłości przyjął pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19, ale nigdy nie stawił się po drugą dawkę.

Wraz z Furym pozytywne testy na obecność koronawirusa miło też trzech członków jego sztabu szkoleniowego.

Obecnie czekamy na nową datę walki między Furym a Wilderem, natomiast nową walką wieczoru gali zaplanowanej na 24 lipca może zostać pojedynek Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem, który będzie rewanżem za starcie, które odbyło się w marcu zeszłego roku i które przez TKO wygrał Fin.

Zobacz także:

KSW 62: Wzruszająca zapowiedź walki Grzebyk-Zaromskis! Pojawiły się łzy… [WIDEO]

To jest coś wyjątkowego! Wzruszony Marius Zaromskis (23-9) wspomina wyjazd z kraju i prosi o wsparcie swoich kibiców. Litwin już siedemnastego lipca stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem (17-4)

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis