MMA PLBoksFury vs Wilder 3 już oficjalnie! Nie będzie walki z Joshuą!

Fury vs Wilder 3 już oficjalnie! Nie będzie walki z Joshuą!

To już oficjalna wiadomość! Będzie walka Tyson Fury vs Deontay Wilder 3! Informację o podpisaniu kontraktu w niecodzienny sposób przekazał fanom Brytyjczyk.

Fury vs Wilder 3

Tyson Fury ogłosił trzecią walkę z Deontayem Wilderem podczas studia na gali bokserskiej Ramirez vs Taylor, która odbyła się minionej nocy.

Fury zrobił to w swoim stylu:

Fury vs Wilder 3 już oficjalnie! Nie będzie walki z Joshuą!

Tyson Fury i Deontay Wilder po raz trzeci spotkają się 24 lipca. Na ten moment stan ich rywalizacji wynosi: 1 do remisu na korzyść Brytyjczyka. Pięściarze pierwszą walkę zakończyli remisem, a przy podpisywaniu kontraktu na rewanż zastrzegli sobie możliwość trzeciej konfrontacji.

Ten zapis kontraktowy stanął na przeszkodzie w zakontraktowaniu najbardziej wyczekiwanej walki w boksie między Anthonym Joshuą a Tysonem Furym. Możliwe, że obaj zmierzą się ze sobą w przyszłości.

Na pytanie o powody zakontraktowania takiej walki przez Wildera, Fury bez ogródek przyznał, że albo jest on absolutnie szalony, albo zrobił to tylko i wyłącznie dla kasy, bowiem – jego zdaniem – nie dorasta mu do pięt pod względem sportowym:

Zobacz także:

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis