Fury trenuje do występu z WWE z Polakiem?

Foto: Facebook/Babatunde Aiyegbusi
Foto: Facebook/Babatunde Aiyegbusi

Niebawem Tyson Fury (29-0-1) znajdzie się w ringu wrestlingowej federacji WWE. Być może Brytyjczykowi do nowego wyzwania pomagać będzie polski wrestler, gdyż opublikował on zdjęcie z byłym bokserskim mistrzem.

Fury to jedna z najbarwniejszych postaci świata boksu. Pogromca m.in. Wladimira Kliczko (64-5) ostatnio wrócił do serii zwycięstw, zbliżając się do ponownej batalii z Deontayem Wilderem (41-0-1). Pierwszy pojedynek między bokserami zakończył się remisem.

„Gypsy King” nie zamyka się tylko na działalność bokserską. 31-latek pojawił się niedawno podczas pierwszego odcinka programu WWE o nazwie SmackDown. Tzw. niebieska tygodniówka przeniosła się ostatnio do telewizji FOX i podczas pierwszego show włodarze projektu zdecydowali się na ściągnięcie do siebie znanych postaci ze sportów walki. Podczas show pojawił się m.in. Cain Velazquez (14-3), a także wspomniany Fury, który rozpoczął konflikt z Braunem Strowmanem.

Okazuje się, że w trakcie przygotowań do starcia Brytyjczyk spotkał się z polskim wrestlerem – Babatunde Aiyegbusi. Zawodnik pochodzący z Oleśnicy obecnie znajduje się w rozwojowej federacji WWE – NXT. W przeszłości „Babs” miał jednak okazję wystąpić podczas Crown Jewel, czyli na tym samym show, na jakim dojdzie do walki Strowman – Fury. Aiyegbusi wstawił na swój fanpejdż zdjęcie z byłym bokserskim mistrzem, dodając podpis o szkoleniu „Gypsy Kinga”.