MMA PLBoksFury publikuje oświadczenie po wypadnięciu z walki z youtuberem Jakiem Paulem: Załamka, dramat!

Fury publikuje oświadczenie po wypadnięciu z walki z youtuberem Jakiem Paulem: Załamka, dramat!

Tommy Fury publikuje oświadczenie po wypadnięciu z głośno zapowiadanej walki z amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. Obaj panowie mieli zmierzyć się ze sobą już 18 grudnia w Tampie w walce na zasadach boksu.

Ostatecznie jednak niepokonany w ringu Tommy Fury musiał zrezygnować z nadchodzącego starcia z powodu kontuzji, a w jego miejsce wskoczył rozradowany tym faktem były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley.

Walka Paul vs Woodley będzie rewanżem za starcie z sierpnia tego roku, kiedy to Jake Paul zdaniem sędziów wygrał na punkty konfrontację bokserską z byłym mistrzem mieszanych sztuk walki.

Fury publikuje oświadczenie po wypadnięciu z walki z youtuberem Jakiem Paulem: Załamka, dramat!

Ale wróćmy do meritum sprawy – co spowodowało wypadnięcie z rozpiski wydarzenia Fury’ego? Oddajmy mu głos:

“Jestem absolutnie załamany tym co się stało. Załamka i dramat, że musiałem wycofać się z walki z Jakiem Paulem z powodu bakteryjnej infekcji i załamanego żebra. Początek mojego obozu przebiegał niesamowicie. Nie spodziewałem się i nie brałem pod uwagę tego, że coś stanie mi na drodze przed wejściem do ringu 18 grudnia. Nie potrafię jednak wyrazić jak bardzo jestem teraz rozczarowany.

Wierzę, że uda mi się przełożyć tę walkę na przyszły rok. Pragnę jej bardziej niż czegokolwiek innego. Skupiam się teraz na wyzdrowieniu i zmianie terminu walki z Paulem.” – przyznał angielski pięściarz, prywatnie brat mistrza wagi ciężkiej Tysona Fury’ego.

Zobacz także:

pashaBiceps poznał rywala w walce wieczoru HIGH League 2: To ogromny, biały Hulk

HIGH League oficjalnie ogłosiło nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego. “pashaBiceps” w walce wieczoru lutowej gali w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. To starcie zelektryzuje całą Polskę!

Dzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO]

To trwa już tyle lat! Postanowiliśmy skontaktować się z Patrykiem Barańskim i zrobić z nim wywiad. W pewnym momencie spontanicznie został wykonany telefon do Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Nie brakowało mocnych słów.

Fury się wycofał. Będzie walka Jake Paul vs. Tyron Woodley 2!

Jake Paul i Tyron Woodley jednak ponownie spotkają się w ringu. Były mistrz UFC ratuje bowiem walkę wieczoru gali zaplanowanej na 18 grudnia bieżącego roku.