MMA PLBoksFury jedzie trenować MMA. Pomocnikiem boksera McGregor

Fury jedzie trenować MMA. Pomocnikiem boksera McGregor

Foto: wp.sportowefakty.pl

Tyson Fury coraz odważniej zmierza w stronę walk w MMA. Brytyjczyk niebawem odbędzie przekrojowe treningi związane z tą dyscypliną. W przygotowaniach pomoże mu Conor McGregor (21-4).

“Gypsy King” niejednokrotnie dawał do zrozumienia, że zamierza podjąć rękawice w mieszanych sztukach walki. 31-latek sugeruje nawet, że w boksie zostały mu zaledwie dwa pojedynki, więc po zakończeniu kariery pięściarza mógłby on mierzyć się w klatce. Możliwe, iż wiele zależy wyniku lutowej konfrontacji z Deontayem Wilderem.

Choć do kolejnej szansy zdobycia mistrzowskiego pasa WBC wagi ciężkiej Fury’emu pozostało niewiele, to jednak znalazł on czas, by przejść treningi MMA. Niebawem bokser wyjedzie do Dublina, by tam spotkać się z McGregorem, który mu pomoże. To nie pierwszy raz, kiedy były bokserski czempion będzie trenował ze znaną twarzą MMA. Jakiś czas temu “Gypsy King” spotkał się bowiem z Darrenem Tillem (18-2).

Sam Fury już jakiś czas temu pozytywnie wypowiadał się na temat irlandzkiego zawodnika.

Conor jest absolutnie fantastycznie walczącym człowiekiem. Zaoferował, że ze mną potrenuje, jeśli kiedykolwiek będę chciał iść do MMA. Jakiego mogę mieć lepszego trenera niż “Notorious”. Nie mogę się doczekać trenowania z Conorem. Wszystko jest zaplanowane i niedługo powinienem być w Dublinie.