Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz! [WIDEO]

Foto: youtube.com/Top Rank Boxing
Foto: youtube.com/Top Rank Boxing

Pojedynek Tysona Fury’ego z Deontayem Wilderem zbliża się wielkimi krokami. Panowie mieli okazję spotkać się twarzą w twarz przed nadchodzącym rewanżem.

Obaj bokserzy przygotowują się obecnie do rewanżowego pojedynku zaplanowanego na 22 lutego. Przypomnijmy, że pierwszy raz pięściarze znaleźli się w tym samym ringu w grudniu 2018 roku. Wtedy po 12 rundach sędziowie orzekli remis, który jednak bokserskim fanom wydał się dość kontrowersyjny.

Od tego czasu obaj zdążyli stoczyć po dwie walki, wygrywając je. Tym samym promotorzy zdecydowali się ponownie zestawić Wildera i Fury’ego ze sobą, a stawką drugiej walki bokserów będzie pas federacji WBC dzierżony aktualnie przez „The Bronze Bombera”.

W ostatnich dniach panowie rozpoczęli większą ofensywę w mediach dotyczącą starcia. Zarówno „Gypsy King”, jak i Amerykanin zapowiadają, że znokautują swojego przeciwnika. Panowie mieli okazję wymienić uprzejmości podczas konferencji prasowej. Finałem spotkania było „pierwsze” spotkanie zawodników twarzą w twarz. Mistrz i pretendent wykorzystali okazję, by bezpośrednio wymienić kilka uprzejmości.