MMA PLBoksFury i Wilder się zaszczepili! Pięściarze nie chcą zmiany terminu walki!

Fury i Wilder się zaszczepili! Pięściarze nie chcą zmiany terminu walki!

Już dwudziestego czwartego lipca ma dojść do trylogii pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 24 KO), a Deontay’em Wilderem (42-1-1, 41 KO). Bob Arum poinformował, że obaj pięściarze przyjęli dwie dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Wielu kibiców zastanawia się w jakiej formie aktualnie jest ”The Bronze Bomber” i nie mowa tylko o fizycznie, a również psychicznej. Amerykanin ciężko zniósł swoją pierwszą zawodową przegraną. Wilder szukał wielu wymówek, które miałby go oczyścić ze sromotnej przegranej.

Tym razem nie było już wątpliwości. Wilder przegrał w siódmej odsłonie przed czasem. Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Pięściarze zaszczepieni!

Promotor Bob Arum poinformował, że Tyson Fury (30-0-1, 24 KO) i Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) przyjęli dwie dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi. Pięściarze zabezpieczają się, aby nie doszło do zmiany terminu walki.

Otrzymałem informację z obu obozów, że pięściarze oraz ich trenerzy są w pełni zaszczepieni. Zachęcam do tego wszystkich zawodników, to eliminuje ryzyko przełożenia walki (…) Pięściarze muszą być odpowiedzialni. Czasami wystarczy, że zabraknie jednego z nich w walce wieczoru i cała gala zostaje odwołana. Im więcej pięściarzy będzie zaszczepionych, tym kalendarz bokserski będzie stabilniejszy

Warto zaznaczyć, że mówiło się przecież o hitowej walce pomiędzy Furym, a Anthonym Joshuą. Dość niespodziewanie wrócił temat trylogii, a co najważniejsze została ona błyskawicznie dograna.

Zobacz także:

Mocne słowa Jeremy Stephensa przed walką z Gamrotem: Morduję, morduję… Czekacie na te starcie?

Jeremy Stephens (28-18) jest pewny swego przed starciem z Mateuszem Gamrotem (18-1). Amerykanin w pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie, ale przy okazji zapewnia, że zamierza odnieść zwycięstwo w wielkim stylu.

Bonus BGC o rewanżu z Golą: Czekałem warunki nie zostały spełnione, odezwał się większy gracz… Kto to będzie?

Piotr Witczak dalej miał nadzieje, że dojdzie do jego drugiego starcia z Wojciechem Golą. ”Łazarski Gladiator” zapewnia, że czekał ponad rok, ale jego warunki nie zostały spełnione.