MMA PLDana WhiteFreaki w UFC? Dana White nie zamierza dawać szans youtuberom!

Freaki w UFC? Dana White nie zamierza dawać szans youtuberom!

W ostatnim czasie popularne są walki youtuberów. Przykładem są bracia Paul, którzy w formule bokserskiej zmierzą się z doświadczonymi i cenionymi zawodnikami. Dana White gwarantuje, że w UFC nie zamierza dawać szans youtuberom.

White

Przypomnijmy, że Jake już siedemnastego kwietnia zmierzy się z Benem Askrenem, który jest byłym mistrzem organizacji One Championship oraz Bellator. Amerykanin w ostatnich walkach próbował swoich sił w UFC.

Przed wakacjami zaś do ringu wejść zamierza Logan Paul. Jeden z najbardziej popularnych youtuberów zmierzy się z ikoną boksu – Floydem Mayweatherem.

Prezydent UFC nie jest fanem freaków!

Dana White nie jest fanem freak fightów. Prezydent UFC ma pewne doświadczenie, bo przecież swoich sił w największej organizacji na świecie próbował CM Punk. Nie był to jednak dobry pomysł.

White w rozmowie z TMZ Sports gwarantuje, że nie zamierza dać szans następnym freakom. Mowa tu choćby o popularnych youtuberach. Prezydent UFC w mocnych słowach wypowiedział się o walce Logana Paula z Floydem Mayweatherem.

Logan przegrał z dzieciakiem grającym w gry wideo a teraz ma walczyć z Floydem? Żaden z nich nie potrafi walczyć. Jeśli ludzie są wystarczająco głupi by to kupować to nie wiem co ci powiedzieć. Rozumiem to jednak. Floyd chce zarobić trochę pieniędzy więc teraz to robi. Są ludzie, którzy chcą to oglądać, ale ja nie należę do nich.

Zobacz także:

Trwa walka o Tysona z GROMDY! Co wy na to?

Ruszyła walka o Krystiana Kuźmę, który na początku lutego został aresztowany. ”Tyson” dostarczał dużo emocji na galach GROMDA, gdzie przegrał dopiero w finałowym pojedynku z doświadczonym Mateuszem Kubiszynem.

Zawodnik GROMDY ostro o walce Żurom vs Sobota! Ma rację?

Zawodnicy GROMDY nie są zadowoleni z pomysłu jaki rzucił w mediach społecznościowych Andrzej Żuromski. Raper chciałby zmierzyć się z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim w walce na gołe pięści. Co ciekawe takim pomysłem są zainteresowani włodarze organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis