MMA PLBoksFreak fighty w Rosji pełną parą! Datsik bombarduje w boksie! [WIDEO]

Freak fighty w Rosji pełną parą! Datsik bombarduje w boksie! [WIDEO]

To był kolejny wieczór freak fightów w Rosji. Do gali doszło w sobotę w Moskwie. Nie brakowało dziwnych zestawień, które mimo wszystko cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W walce wieczoru był tylko prawdziwy sport. Fiodor Czudinov (23-2-1, 16 KO) były mistrz świata WBA w kategorii super średniej zremisował z doświadczonym  Isaakiem Chilembą (26-7-3, 10 KO).

Rosjanin aktualnie może pochwalić się passą dziesięciu zwycięstw z rzędu. Chudinov jednogłośną decyzją sędziów pokonywał choćby Hassana N’Dam N’Jikama i Ryana Forda.

To były freak fighty!

Nie brakowało freak fightów podczas sobotniej gali w Moskwie. Zaczniemy od zawodnika MMA – Artema Tarasova, który miał sporą motywację. Wspominaliśmy o tym, że Lola Taylor gwiazda porno obiecała Tarasovi niespodziankę pod warunkiem, że wygra swój pojedynek. Artem ostatecznie przegrał na punkty ze znanym strongmanem w Rosji – Michaiłem Koklajewem. 

Swój pojedynek bokserski stoczył kontrowersyjny Vyacheslav Datsik. Zawodnik mający kryminalną przeszłość zakończył pojedynek przed czasem. Zobaczcie jak Datsik pokonał Tysona Dijona, który wyleciał za liny.

To nie koniec, bo do ringu wszedł Maxim Novoselov, który odsiedział 18 lat za zabójstwo. Rosjanin przed czasem odprawił równie wielkiego jeśli mowa o kilogramach – Denisa Wiłdanowa.

Zobacz także:

Przeciwnik Pudziana ma zaplanowany kolejny pojedynek! Widzieliście z kim?

Mariusz Pudzianowski (13-7) już dwudziestego marca stoczy swój najbliższy pojedynek. ”Dominator” w walce wieczoru KSW 59 zmierzy się z Serigne Ousmane Dia (2-0). Co ciekawe Senegalczyk już w tym momencie ma zaplanowany pojedynek w maju.

Jest następny chętny do walki z Najmanem! Dobry pomysł?

Nie brakuje następnych chętnych do walki z Marcinem Najmanem, który postanowił zakończyć karierę. ”Warszawski Dresik” ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia.