MMA PLNajnowszeFAME MMAFreak fighter prowokowany na programie! Szeli wściekł się na organizacje: Robicie takie rzeczy…

Freak fighter prowokowany na programie! Szeli wściekł się na organizacje: Robicie takie rzeczy…

Wczoraj na oficjalnym kanale FAME MMA doszło do kolejnego programu ”face to face”. Widzieliśmy chociażby konfrontacje słowną pomiędzy Piotrem Szeligą, a Marcinem Wrzoskiem. Jeśli chodzi o ”Szeliego” widzieliśmy zdecydowaną zmianę zachowania – podobnie jak na pierwszej konferencji FAME MMA 17. Freak fighter z Dębicy został w pewnym momencie sprowokowany. Piotr był zdenerwowany na organizacje i Natana Marconia, który pojawił się w studiu.

Szeliga

Piotr Szeliga stanie przed kolejnym wielkim wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. ”Szeli” trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Piotr będzie chciał zaskoczyć swoją dyspozycją po ostatniej przegranej z Normanem ”Storminem” Parke.

Natan Marcoń sprowokował Szeligę!

Piotr Szeliga był wściekły na organizacje i Natana Marconia, który w pewnym momencie pojawił się w studiu. Marcoń zdecydowanie na siłę prowokował Szeligę. Dodatkowo podczas face to face popchnął Piotrka – co spowodowało duże zdenerwowanie u freak fightera z Dębicy.

Doprowadziliście do takiej sytuacji. Słuchaj specjalnie doprowadziliście do takiej sytuacji (…) Robicie takie rzeczy, podpuszczacie k***a d***… zobaczycie, że to się źle skończy. Tak pie**** zrobiliście, to specjalnie, podpuściliście go, żeby zrobić sobie show.    

Wspomniana sytuacja:

Zobacz także:

Ruszyła zbiórka po śmierci Patryka Hebla! Pomóżmy rodzinie wojownika! Widzieliście?

To była naprawdę przykra wiadomość… Patryk Hebel miał przed sobą całe życie. 27-latek był świetnie zapowiadającym się sportowcem. Po śmierci młodego wojownika na stronie pomagam.pl powstała zbiórka, aby pomóc rodzinie Patryka. Tym samym prosimy wszystkich o dołączeniu się do pomocy.

Najman wraca do pierwszego face to face z Murańskim: O jednej rzeczy nie powiedziałem… Co wy na to?

Tak to prawda! Marcin Najman postanowił wrócić do sytuacji, która miała miejsce na ostatniej gali High League 5. Doszło wtedy do ogłoszenia i pierwszego face to face z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” twierdzi teraz, że ”Muran”… sfajdał się w klatce. Do ich wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na szóstej edycji High League w Katowicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis