MMA PLKSWFreak fighter miał zawalczyć na gali KSW 87 w Czechach!? Znamy szczegóły

Freak fighter miał zawalczyć na gali KSW 87 w Czechach!? Znamy szczegóły

To są zaskakujące i ciekawe doniesienia. Jak się okazuje czeski freak fighter dostał propozycję od największej organizacji w naszym kraju. Organizacja KSW chciała go zakontraktować na zbliżającą się drugą galę na terenie Czech, która już czternastego października odbędzie się w Trzyńcu.

KSW

W main evencie zobaczymy mocno bijącego Darko Stosicia. Były zawodnik UFC skrzyżuje rękawice z zawodnikiem publiczności Michalem Martinkiem. Zapowiedziano również świetnie zapowiadające się starcie w kategorii lekkiej pomiędzy Romanem Szymańskim i Leo Brichtą.

Ostatnim z ogłoszonym zestawieniem jest starcie Filipa Macka z Oleksii Polischukiem z Ukrainy.

Przypomnijmy, że KSW swoją pierwszą galę na terenach Czech zorganizowało pod koniec lutego. Pojawiło się wtedy wiele problemów, bowiem z karty walk wypadli zawodnicy, którzy bez wątpienia wzbudzili by większe zainteresowanie wśród lokalnej publiki.

Freak fighter w KSW?

Karlos Benda kulturysta i obecnie freak fighter w rozmowie z portalem MMA Shorties poinformował, że dostał propozycję walki w organizacji KSW. Była to oferta na zbliżającej się gali KSW 87, a jego przeciwnikiem byłby Patryk Tołkaczewski.

Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem, bowiem Benda jest związany z freakową organizacją Clash of the Stars, która zablokowała jego potencjalną walkę w KSW.

KSW zwróciło się do mnie, z propozycją kontraktu . Chcieli mnie już w Trzyńcu  i zaproponowali konkretnego przeciwnika, którym miał być polski zawodnik Patryk Tołkaczewski. Ale obecnie mam wiążący kontrakt z Clash, więc musieliby mnie wypożyczyć (…) Teraz wszystko zależy od Clash. Chciałem tam zawalczyć , ale Clash mi nie pozwoliło, co rozumiem. Jest to kolidujące z Ich terminem. Chłopaki z Clash powiedzieli mi oczywiście, że teraz nie dostanę zgody, ale następnym razem dostanę pozwolenie. Poza tym obiecali mi w tej kwestii pomoc

Jako pierwszy informacje o potencjalnym angażu Karlosa Bendy podał profil ”MMA Top News”:

Czeski freak fighter dostał od KSW ofertę walki z "Glebą" na gali w Trzyńcu 🇨🇿 😲Dość niespodziewane informacje…

Posted by Mma Top News on Tuesday, September 12, 2023

”Gleba” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanym debiucie w MMA. Miało to miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie już w pierwszej rundzie w kapitalny sposób znokautował go były mistrz świata w boksie – Krzysztof ”Główka” Głowacki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis