MMA PLBoksFrank Mir przegrał ze Stevem Cunninghamem na gali Triller Fight Club w Atlancie

Frank Mir przegrał ze Stevem Cunninghamem na gali Triller Fight Club w Atlancie

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Frank Mir przegrał ze Stevem Cunninghamem na gali bokserskiej Triller Fight Club, która minionej nocy odbyła się w Atlancie.

Po sześciorundowym pojedynku, Mir musiał uznać wyższość Cunninghama, któremu zwycięstwo przyznali sędziowie. Pięściarz wygrał z zawodnikiem MMA w stosunku 60-54, 60-54 i 58-56.

Frank Mir przegrał ze Stevem Cunninghamem na gali Triller Fight Club w Atlancie

Mir w tej walce ważył 70 funtów więcej niż Cunningham. Przewagę masy próbował wykorzystać na samym początku walki. Zadawał mocne ciosy i próbował klinczować, kiedy tylko nadarzyła się ku temu okazja.

Cunningham jednak był bardzo mobilny na nogach i okazał się trudnym do trafienia przeciwnikiem. Dzięki mobilności kiwał on Mira i trafiał ciosami prostymi.

W miarę upływu walki, Mir tracił siły, a Cunningham wykorzystywał swoją świeżość prezentowaną na tle cięższego przeciwnika.

Ostatecznie walka zakończyła się po umownych sześciu rundach i wygrał ją Steve Cunningham.

Zobacz także:

UFC on ESPN 22 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas i ponownie w rozpisce znalazł się Polak, tym razem Bartosz Fabiński. W walce wieczoru wystąpi zaś były mistrz wagi średniej.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

HYPE 1: Hejter znokautował Rafonixa w 7 sekund!

Prezentujemy wyniki gali Hype. Za nami walka wieczoru całej imprezy, w której kibice oglądali zawodników znanych z występów dla organizacji FAME MMA. Na przeciwko siebie stanęli Marcin “Rafonix” Krasucki i Mariusz “Hejter” Słoński.

Nokaut z walki Hejter vs Rafonix. FAME MMA opublikowało akcję kończącą super fight na gali HYPE [WIDEO]

Jesteście ciekawi jak wyglądał nokaut z walki Hejter vs Rafonix, do której doszło na gali HYPE 1? Na profilu organizacji FAME MMA na Facebooku pojawiło się wideo pokazujące, jak zakończyła się walka, która trwała… 7 sekund!