MMA PLBoksFrancis Ngannou zawstydzony szybkością młodego pięściarza [WIDEO]

Francis Ngannou zawstydzony szybkością młodego pięściarza [WIDEO]

Postrach wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou zawstydzony szybkością młodego perspektywicznego pięściarza. Kameruńczyk spotkał się niedawno z 21-letnim Ryanem Garcią, gdzie pokazali różnicę szybkości.

Ngannou uchodzi za najmocniej bijącego zawodnika wagi ciężkiej UFC. Z siłą jego ciosów zetknęli się już Alistair Overeem, Curtis Blaydes, Junior dos Santos, Cain Velasquez czy Jairzinho Rozenstruik. Teraz możemy zobaczyć szybkość Kameruńczyka na tle zawodowego i utalentowanego pięściarza.

Francis Ngannou zawstydzony szybkością młodego pięściarza

Garcia i Ngannou opublikowali w mediach społecznościowych migawki ze swojego spotkania. Dzięki materiałowi wideo możemy zobaczyć jaka jest różnica szybkości w wyprowadzaniu ciosów między tymi zawodnikami.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że Garcia to zawodnik wagi lekkiej i siłą rzeczy jego ciosy będą znacznie szybsze. Jednak umiejętności, jakimi on dysponuje są porażające:

Ryan Garcia jest niepokonany w zawodowych startach. Ma nieskazitelny rekord 20 wygranych walk. Jest uznawany za wielką nadzieję światowego boksu. W swoim mediach społecznościowych chętnie prezentuje materiały ze swoich przygotowań. Najczęściej chwali się swoją zdumiewającą szybkością:

Zobacz także:

UFC zadedykowało galę zmarłemu Afroamerykaninowi, którego udusił policjant.

UFC zadedykowało galę zmarłemu Afroamerykaninowi, którego udusił policjant. Chodzi o postać George’a Floyda, który zmarł po interwencji policji w Minnesocie. O sprawie zabójstwa przez mundurowych jest głośno w całych Stanach Zjednoczonych.

UFC on ESPN 9 – wyniki

UFC wraca w końcu do Las Vegas. Wyniki gali UFC on ESPN 9.

Szymański chce Legierskiego: Uzmysłowię ci przepaść w KSW

Roman Szymański chce powitać Mateusza Legierskiego w Federacji KSW. Były pretendent do mistrzostwa dywizji piórkowej ma zamiar pokazać różnicę między polskim gigantem a czeską organizacją Oktagon MMA.