MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipFrancis Ngannou zawalczy na gołe pięści? Prezes BKFC: Oczekuje nierealistycznych pieniędzy!

Francis Ngannou zawalczy na gołe pięści? Prezes BKFC: Oczekuje nierealistycznych pieniędzy!

Francis Ngannou to były już mistrz wagi ciężkiej UFC, który obecnie pozostaje wolnym agentem i szuka dla siebie najlepszej finansowo opcji na podjęcie walki. Mówi się, że “Predator” jest zainteresowany walką na gołe pięści, ale czy faktycznie zawalczy w tej formule?

Francis Ngannou zawalczy na gołe pięści

Odpowiedź na pytanie o potencjalny występ na gali z walkami bez rękawic odpowiedział prezes BKFC David Feldman. Wczoraj w Las Vegas odbywała się bowiem konferencja prasowa promująca galę BKFC 41, która odbędzie się 29 kwietnia.

Tam Feldman zdradził szczegóły dotyczące rozmów z Ngannou w sprawie potencjalnej walki na BKFC.

Francis Ngannou zawalczy na gołe pięści?

Ngannou, który rozstał się z UFC z powodów finansowych, tym razem także miał oczekiwać zbyt dużej kwoty za swój występ na gali z walkami na gołe pieści:

“Francis Ngannou był kimś, z kim się z pewnością kontaktowaliśmy w sprawie potencjalnej walki. Dotarliśmy do niego, rozmawialiśmy z jego ludźmi i czuliśmy, że oczekuje nierealistycznych pieniędzy, a my na ten moment nie jesteśmy gotowi mu ich zapłacić.” – przyznał Feldman.

Prezes BKFC dodał także, że wg niego z każdym tygodniem wartość Francisa Ngannou spada i powinien on – dla swojego dobra – zdecydować się na konkretne działania w sprawie swojej kolejnej walki.

Zobacz także:

FAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team: Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje! Widzieliście?

Jeden z bohaterów majowej gali FAME MMA 18 – Amadeusz “Ferrari” Roślik ostatnio zmienił klub, w którym się przygotowuje. Ferrari opuścił szeregi gymu Mirosława Oknińskiego i przeniósł się do… Stanów Zjednoczonych, gdzie trenuje w… American Top Team!

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski zdradza trzy nazwiska!

Stało się! Walką wieczoru gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym będzie zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. Pojedynek ten został wczoraj oficjalnie potwierdzony, ale my znamy odpowiedź na pytanie – kto był potencjalnym rywalem Mameda na tę imprezę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis