MMA PLFrancis NgannouFrancis Ngannou niezadowolony z walki Lewisa z Gane na UFC 265

Francis Ngannou niezadowolony z walki Lewisa z Gane na UFC 265

Mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou jest niezadowolony ze zorganizowania walki Derricka Lewisa z Cyrilem Gane na UFC 265.

Obaj zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru gali w Houston, której stawką będzie… tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej!

Francis Ngannou niezadowolony z walki Lewisa z Gane na UFC 265

Najpierw swoje zaskoczenie decyzją UFC o zorganizowaniu walki o tymczasowy pas królewskiej dywizji wykazał menedżment Ngannou – prowadzący jego interesy menadżer przyznał, że jest kompletnie zaskoczony taką walką i uważa ją za bezzasadną, bowiem jego Klient nie broni pasa zaledwie od 3 miesięcy, podczas gdy w przeszłości Stipe Miocic potrafił przytrzymać pas nawet przez 9 miesięcy.

Później swoje zdanie na Twitterze wyraził sam Ngannou. Najpierw ironizował o swojej obiecanej walce o tymczasowy pas mistrzowski:

“Pamiętam moją walkę o tymczasowy pas z Jairzingo…. A nie, czekaj…” – napisał.

Potem udostępnił wpis dziennikarza Ariela Helwaniego, który przypomniał, że trzy miesiące po zdobyciu pasa mistrzowskiego, Ngannou jest materiałem na supergwiazdę i nie rozumie takiego ruchu UFC. Francis Ngannou zgodził się z Helwanim:

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika!

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i influenserów w Polsce Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA! Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, w których wyjaśnił swoją obecność w Poznaniu.