MMA PLFrancis NgannouFrancis Ngannou nie chce już walczyć w UFC: Za taką stawkę naprawdę, mój czas się skończył!

Francis Ngannou nie chce już walczyć w UFC: Za taką stawkę naprawdę, mój czas się skończył!

Aktualny pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou nie chce już walczyć w UFC. Nie za stawki obowiązujące go w aktualnym kontrakcie.

Francis Ngannou

Kameruńczyk już 22 stycznia zmierzy się z Cirylem Gane w walce wieczoru gali UFC 270. Pojedynek ten będzie ostatnim, jaki “Predator” stoczy wg aktualnej umowy z UFC.

Francis Ngannou nie chce już walczyć w UFC: Za taką stawkę naprawdę, mój czas się skończył!

Ngannou w rozmowie z ESPN przyznał, że nadchodząca walka, którą traktuje bardzo osobiście, będzie ostatnią w jego kontrakcie i nie zamierza on przedłużać umowy z UFC w aktualnej wersji:

“Nie, nie będę już walczył w UFC za 500 czy 600 tysięcy dolarów. Nigdy więcej. Za taką stawkę, naprawdę – mój czas się skończył. To koniec. Wziąłem tę walkę z powodów osobistych i niezależnie od tego czy stawka jest uczciwa, to ja chcę odejść z przeświadczeniem, że wypełniłem kontrakt.”

Francis Ngannou nie ukrywa, że jest chętny na walki w boksie i to w tej dyscyplinie już niedługo będzie chciał się zaprezentować fanom.

Jak myślicie, czy przejście “Predatora” do boksu jest realne czy to tylko medialna gierka dla wywalczenia wyższego kontraktu z UFC?

Zobacz także:

Najman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Zbigniew Boniek postanowił zareagować i wspomniał o gali MMA VIP 4, która ma się odbyć dwudziestego piątego lutego. Legendarny piłkarz postanowił zapytać ”El Testostrona” czy gala się odbędzie i ponadto skomentował zamieszanie przy ”Słowiku”.

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem! Widzieliście?

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.

Trener Murańskiego: Na macie bił się z naprawdę dobrymi zawodnikami jak równy z równym! [WIDEO]

Robert Maruszak wraca do rywalizacji i już jutro wystąpi na Krwawy Sport 5. Warto zaznaczyć, że Maruszak to również trener Mateusza Murańskiego. Zawodnik wagi ciężkiej chwali ”Murana” i zapewnia, że rywal oraz fani będą zaskoczeni podczas najbliższego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis