MMA PLCiekawostkiFrancis Ngannou dał się bić po brzuchu. Niecodzienne wyzwanie zawodnika UFC

Francis Ngannou dał się bić po brzuchu. Niecodzienne wyzwanie zawodnika UFC

Czasami kwarantanna i zamknięte kluby wjeżdżają bardzo mocno. Jednym z przykładów jest Francis Ngannou, który dał się bić po brzuchu. Wszystko w ramach marketingowej i społecznej akcji bodyshotchallenge.

Ngannou pozwolił swojemu partnerowi treningowemu na uderzenia w brzuch. Kameruńczyk tym samym zaprezentował swoją odporność na ciosy.

Francis Ngannou dał się bić po brzuchu. Niecodzienne wyzwanie zawodnika UFC

Kameruńczyk udostępnił materiał z niecodziennego wyzwania w swoich mediach społecznościowych. Ngannou nie ukrywa, że zaprezentował swoją własną wersję wyzwanie #bodyshotchallenge.

Jak mu poszło?

Francis Ngannou jest czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie. Obecnie znajduje się blisko walki o mistrzowski pas największej organizacji MMA na świecie. Kameruńczyk czeka na zwycięzcę pojedynku Stipe Miocic vs. Daniel Cormier 3 i ma nieoficjalną gwarancję walki o tytuł królewskiej dywizji wagowej.

Zobacz także:

Kamil Bodzioch o walce z Marcinem Siwym: Nie będę psuł atmosfery…

Walka zestawiona przez lud odbędzie się już w lipcu! Kamil Bodzioch o walce z Marcinem Siwym wypowiedział się w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl. Tam odniósł się do relacji, jakie panują między pięściarzami.

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.