MMA PLBoksFonfara ostro w stronę Najmana: Z terrorystami się nie rozmawia

Fonfara ostro w stronę Najmana: Z terrorystami się nie rozmawia

Foto: ringpolska.pl

Konflikt Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem nie jest niczym nowym. Niedawno podczas wywiadu dla portalu sport.pl Fonfara odniósł się do swojego telefonu wykonanego podczas programu HejtPark.

Od jakiegoś czasu Najman i Fonfara wymieniają uprzejmości poprzez social media. Konflikt obu panów urósł na tyle, że “El Testosteron” był nawet gotów zaprosić swojego oponenta do rywalizacji w klatce MMA. Na razie jednak panowie zatrzymali się na słownych utarczkach.

Do takowej doszło również podczas sławnego już odcinka HejtParku na Kanale Sportowym. Podczas programu, w którym gościem był zawodnik FAME MMA, zadzwonił 32-latek, by w niewybredny sposób zelżyć Najmana. W wywiadzie dla sport.pl były mistrz świata federacji IBO opowiedział, dlaczego wykonał telefon.

Rozmawiałem z Michałem Olasiem i włączyliśmy sobie HejtPark na poprawę humoru w tych trudnych czasach. Pośmialiśmy się troszkę. Marcin strzelił tam głupotą, że pokonałby Tomka Adamka, stąd pojawił się pomysł, by zadzwonić.

Choć Fonfara był w programie bardzo niecenzuralny, to jednak nie ma on sobie wiele do zarzucenia.

Nie żałuję użytych wtedy słów. Z terrorystami się nie dyskutuje, a Marcin takowym jest. Mówi on rzeczy, które nie mają pokrycia, wiele razy oszukał kibiców i na pewno nie jest to sportowiec, ani osoba mogąca wypowiadać się o sporcie z najwyższej półki.

32-latek odpowiedział także na pytanie o ewentualną walkę z “El Testosteronem”.

Do walki z Najmanem nigdy nie dojdzie.