MMA PLBoksFloyd Mayweather Junior zmierzy się z YouTuberem Loganem Paulem. Jest nowa data walki, transmisja w PPV!

Floyd Mayweather Junior zmierzy się z YouTuberem Loganem Paulem. Jest nowa data walki, transmisja w PPV!

Foto: Twitter/ Floyd Mayweather Junior

Uznawany za najlepszego pięściarza w historii Floyd Mayweather Junior zmierzy się z gwiazdą YouTube Loganem Paulem w pokazowym pojedynku pięściarskim. Po ostatnim sukcesie walki brata Logana Paula – Jake’a, w tym przypadku zdecydowano się na nową datę wydarzenia i transmisję w PPV!

O walce Mayweathera Juniora z Loganem Paulem mówiło się od dawna. Teraz wydaje się, że mamy konkrety.

Floyd Mayweather Junior zmierzy się z YouTuberem Loganem Paulem. Jest nowa data walki, transmisja w PPV!

Według informacji, do których dotarło The Atletic, Mayweather i Paul zmierzą się ze sobą 5 czerwca. Walka pokazowa obu zawodników będzie transmitowana w systemie PPV przez platformę Showtime.

Miejscem rywalizacji zawodników będzie jedno z pięciu miast: Las Vegas, Los Angeles, Miami, Dallas lub Atlanta. Wybór miasta-organizatora uwarunkowany jest zezwoleniem na wpuszczenie kibiców na obiekt.

Przypominamy, że walka Mayweathera z Paulem zakontraktowana jest w dwóch limitach wagowych. Pięściarz nie może ważyć więcej niż 160 funtów, a YouTuber Logan Paul nie może wnieść na wagę więcej niż 190 funtów.

Zainteresowani jesteście tą walką? Czy według Was youtuber jest w stanie sprawić niespodziankę?

Zobacz także:

Uczestnicy walk mistrzowskich twarzą w twarz przed UFC 261 [WIDEO]

Za nami konferencją prasowa przed zbliżającą się galą UFC 261 w Jacksonville. Zobaczyliśmy na niej uczestników trzech walk mistrzowskich, którzy na koniec konferencji spotkali się też twarzą w twarz z rywalami.

Robert Ruchała o walce Sobiech vs. Kaczmarczyk: Jestem chętny na starcie ze zwycięzcą [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 60, a na niej m.in. dwie walki w kategorii piórkowej. Na rozstrzygnięcia w tej dywizji czeka m.in. utalentowany Robert Ruchała (5-0)

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Czy popularny youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym zawodnikiem NBA? Bohater ostatniej gali Triller Fight Club, gdzie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena otrzymał poważne wyzwanie!