MMA PLMarcin NajmanFit Dzik rezygnuje z występu na MMA VIP 2. Opuścił konferencję prasową wytykając Najmanowi zapłatę [WIDEO]

Fit Dzik rezygnuje z występu na MMA VIP 2. Opuścił konferencję prasową wytykając Najmanowi zapłatę [WIDEO]

Tomasz Łomnicki, czyli popularny Fit Dzik rezygnuje z występu na gali MMA VIP 2. O swojej decyzji poinformował w niecodzienny sposób – podczas konferencji prasowej transmitowanej na żywo.

Fit Dzik miał drugi raz zawalczyć na gali Marcina Najmana. Na pierwszej imprezie MMA VIP pokonał on Adriana Ciosa w walce o tytuł mistrzowski najlepszego trenera personalnego w Polsce. Do jego drugiej walki jednak nie dojdzie.

Fit Dzik rezygnuje z występu na MMA VIP 2. Opuścił konferencję prasową wytykając Najmanowi zapłatę [WIDEO]

Dlaczego? Otóż, Fit Dzik przyznał na konferencji, że w rozpisce gali MMA VIP 2 są zawodnicy lepiej przez Najmana traktowani i ze względów finansowych zrezygnował on z walki. Najman przyjął decyzję Łomnickiego do wiadomości i natychmiast zapowiedział roszady w karcie walk piątkowej gali.

“Chciałbym powiedzieć tyle – z tego miejsca rezygnuję z walki. Dziękuję wszystkim kibicom. Niestety tutaj na gali są równi i równiejsi. Marcin, jeśli potrafisz zapłacić dobre pieniądze komuś innemu, a komuś, kto pociągnął ci pierwszą galę nie potrafisz, to ja w tym momencie dziękuję bardzo.”

Rozpiska MMA-VIP 2:

Początek gali: piątek, 18 czerwca, godz. 20:00

Szymon “Król Syntholu” Kaźmierczak vs. Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień
Andrzej “Żurom” Żuromski vs. Rafał ‘Antykonfident” Podejma
Krystian “Młody Pudzian” Pudzianowski vs. Tomasz PRINCE CHIC
Mateusz “Rolnik Zabijacz” Kisiel vs. Adrian Cios
Daniel Kaczmarek vs. Kamil Wieczorek
Alan “Psychotrop” Gruchała vs. Ryszard “Szczena” Dąbrowski
Dominik “Guma” Tyman vs. Krystian “Kiki” Stefanów
Sebastian “Pikuś” Tronina vs. Oliwier “Detailer” Gajewski
Kacper Miklasz vs TBA

Gala Najmana w PPV – jak oglądać?

KUP DOSTĘP DO PPV ZA 32,95 ZŁ

Gala MMA-VIP 2 dostępna będzie w systemie PPV w serwisie beecast.tv. Dostęp do usługi kosztuje 32,95 zł. Płatności możemy dokonać za pomocą karty płatniczej, przelewu internetowego, BLIK-a czy też systemu PayPal.

Galę można oglądać jednocześnie na jednym urządzeniu. Transmisja dostępna będzie na całym świecie.

Zobacz także:

Lewandowski o walce Kołecki-Szostak: Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie! Martin Lewandowski wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3). Jeden z właścicieli KSW jest chętny na zorganizowanie takiego starcia.

Szostak gotowy na walkę z Kołeckim na KSW 62: My z Szymonem za sobą nie przepadamy… Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Akop Szostak (4-3) jest gotowy na duże wyzwanie! Reprezentant WCA Fight Team w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Trzeba przyznać, że medalista olimpijski w takim starciu byłby dużym faworytem bukmacherów.

Dymy na konferencji MMA VIP 2! Antykonfident do Żuroma: Będzie dojechany! [WIDEO]

Aż takiego ataku Andrzej Żuromski się raczej nie spodziewał! Było gorąco podczas konferencji prasowej przed drugą edycją MMA VIP, która już w piątek odbędzie się w Częstochowie.