Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFist UniverseFist Universe 1: Sargsyan demoluje Szczukiego z Warsaw Shore!

Fist Universe 1: Sargsyan demoluje Szczukiego z Warsaw Shore!

Jesteśmy po pierwszym ćwierćfinale turnieju Fist Univers 1. Są to szalone walki w ”fistówkach”, gdzie odsłonięte są kostki.

Szczuki

”Sargsyan” jednym z pierwszych ciosów rzucił rywala na deski. ”Szczuki” nie odpoczywał i od razu ruszył na wojnę. Trafiał choć, to uderzenia oponenta z kontry robił większe wrażenie. Sędzia upomniał Szczukiewicza, który parę razy wypluł szczękę.

W drugiej rundzie ”Szczuki” próbował czymś zaskoczyć… Ostatecznie Sargsyan ponownie trafiał częściej do celu. Po kolejnych dwóch liczeniach – narożnik ”Szczukiego” postanowił rzucić ręcznik.

Sargsyan miał już zadebiutować jednej z gal Fight Exclusive Night, ale wykluczyła go kontuzja. Sargsyan znany jest z programu ”Hotel Paradise”, który cieszył się sporym zainteresowaniem na kanale TVN.

Maciej Szczukiewicz jest to jedna z flagowych postaci programu Warsaw Shore. Dzięki “Ekipie z Warszawy”, Maciej zdobył sporą popularność, która przekłada się na wiele marketingowych propozycji.

Uczestnik Warsaw Shore nie jest jednak żółtociobem, jeśli chodzi o sporty walki. W przeszłości stoczył już dwa pojedynki w formule MMA. W obu starciach musiał jednak uznać wyższość swoich rywali, przegrywając z Dawidem Kobierą oraz Dawidem Gruchalskim.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2022] Na którą galę najbardziej czekacie?

Przed nami kolejny weekend pełen emocji w MMA. Szczególnie dużo będzie dziać się… w Polsce!

Wielki Bu gotowy na starcie z Denisem Załęcki: Rzekomo odmówiłem mu walki! Co wy na to?

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił, że jest gotowy i chętny na walkę z Denisem Załęckim. ”Wielki Bu” zapewnia, że może być to starcie na gołe pięści.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis