Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFist UniverseFist Universe 1: Filip Zabielski wypunktował Cesarza Narcyza!

Fist Universe 1: Filip Zabielski wypunktował Cesarza Narcyza!

W jednej z głównych walk gali Fist Universe 1 zobaczyliśmy starcie pomiędzy Filipem Zabielskim, a Gabrielem Tadeuszem ”Cesarzem Narcyzem”. Zabielski po pełnych 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zabielski

Zabielski od początku mocno ruszył i jego ciosy wydawały się mocniejsze. ”Cesarz Narcyz” nie zamierzał odpuścić i dobrze kontrował prostymi oraz podbródkiem. Filip dwukrotnie miał rywala w parterze, lecz nie wykorzystał okazji.

W drugiej i trzeciej odsłonie widzieliśmy niskie kopnięcia po stronie Zabielskiego. Filip zdobywał obalenia. Miał nawet dosiad, ale nic z tego nie wyszło. Widzieliśmy ”słip” i Gabriel do samego końca próbował zaskoczyć. To jednak nie wystarczyło.

Zabielski fanom freak fightów dał się już poznać na galach FAME MMA. Filip dał prawdziwy freak fight na 9 edycji, gdy na punkty pokonał Mariusza ”Hejtera” Słońskiego. Ostatni pojedynek przyjął w ostatniej chwili – wchodząc w zastępstwo. Zabielski ponownie zaskoczył. W walce z Maksymem Ziółkowskim sędziowie ogłosili remis.

Lublinianin zasłynął w mediach społecznościowych. Stał się jednym z najpopularniejszych  tiktokerów w Polsce. Krótkie filmiki z jego udziałem obserwuje półtora miliona fanów, a  niektóre z opublikowanych przez niego materiałów obejrzało nawet blisko trzy miliony  widzów. ”Cesarz Narcyz” jest również popularny na Instagramie. Tam śledzi go ponad ćwierć miliona  osób. 

Gabriel Tadeusz Bystrzycki ma na swoim koncie już jedną walkę w mieszanych sztukach walki. Miało to miejsce na High League 1, gdy zmierzył się z również debiutującym Josefem Bratanem. Raper po 3-rundach wygrał dyskusyjną jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2022] Na którą galę najbardziej czekacie?

Przed nami kolejny weekend pełen emocji w MMA. Szczególnie dużo będzie dziać się… w Polsce!

Wielki Bu gotowy na starcie z Denisem Załęcki: Rzekomo odmówiłem mu walki! Co wy na to?

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił, że jest gotowy i chętny na walkę z Denisem Załęckim. ”Wielki Bu” zapewnia, że może być to starcie na gołe pięści.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis