MMA PLArchiwumCiekawostkiFiodor Czerkaszyn w szczerym wywiadzie opowiada o losach rodziny na Ukrainie. Wstrząsająca relacja!

Fiodor Czerkaszyn w szczerym wywiadzie opowiada o losach rodziny na Ukrainie. Wstrząsająca relacja!

Fiodor Czerkaszyn to młoda nadzieja polskiego boksu. Urodzony na Ukrainie, a wychowany w Polsce pięściarz ma za sobą bardzo ważną wiktorię w USA, ale mimo rozwoju swojej kariery, jego myśli uciekają do najbliższych. Najbliższych, którzy ciągle zamigają się z piętnem wojny.

Fiodor Czerkaszyn

Czerkaszyn w miniony weekend w Minneapolis pewnie wypunktował Nathaniela Galimore’a w walce, która odbyła się na gali Premier Boxing Champions.

O tej wiktorii, ale i o wojnie na Ukrainie, Czerkaszyn porozmawiał z dziennikarzem Super Expressu Andrzejem Kostyrą.

Fiodor Czerkaszyn w szczerym wywiadzie opowiada o losach rodziny na Ukrainie

Młody pięściarz nie ukrywa, że z perspektywy Polski, sytuacja na Ukrainie jest wstrząsająca, ale mieszkańcy Charkowa i okolic muszą dawać sobie jakoś radę z wojenną codziennością:

“Rodzice mieszkają w domu 30 kilometrów pod Charkowem. Jest tam w miarę bezpiecznie, ale jak to jest… Dzisiaj jest bezpiecznie, a jutro wyłączają prąd, pojutrze słyszą bombardowanie… W mieszkaniu mojej babci wyleciały szyby. W innym też zostały uszkodzone.

W Charkowie jest niebezpiecznie. Bombardują, wyłączają prąd… Jest przykro! Codziennie kontaktuję się z rodzicami i przyjaciółmi. Ci ludzie sprawiają wrażenie, jakby się przyzwyczaili. Dla nas to jest szok. Jesteśmy w strachu. Dzwonimy, jak czytamy jakieś wiadomości. A ci ludzie są przyzwyczajeni i uspokajają nas. Bardzo to przeżyłem, ale czuję, że rodzice dają sobie z tym radę.”

Całą rozmowę możecie sprawdzić poniżej:

Zobacz także:

Dawid Ambroziak ostatnie pojedynki toczył w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Ambro” przed czasem odprawił Adriana Ciosa oraz dużo cięższego ”Hecmana”.

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej sytuacji z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” wyśmiał zawodnika FAME MMA. Do dużego zamieszania doszło na trybunach podczas 16 edycji w Gliwicach.

Najman komentuje przegraną Murańskiego: Koledzy z Legii cudzoziemskiej czekają! Widzieliście?

Są pierwsze słowa Marcina Najmana po trzeciej przegranej Jacka Murańskiego. ”El Testosteron” nie był zaskoczony wynikiem. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do starcia Najmana z Murańskim – o czym mówi się już bardzo długo. Tu jest prawdziwy konflikt do wyjaśnienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis