MMA PLGROMDAFinalista GROMDY Vasyl Halych wystąpi na Tymex Boxing Night 17

Finalista GROMDY Vasyl Halych wystąpi na Tymex Boxing Night 17

Finalista turnieju walk na gołe pięści GROMDA – Vasyl Halych wystąpi na gali bokserskiej Tymex Boxing Night 17. Impreza ta odbędzie się 21 maja w Pionkach.

Vasyl Halych Tymex Boxing Night

O występie Halycha oraz innych potwierdzonych pięściarzy organizatorzy poinformowali za pomocą mediów społecznościowych.

Transmisja z tej gali dostępna będzie na antenie TVP Sport i w aplikacji telewizji polskiej.

Finalista GROMDY Vasyl Halych wystąpi na Tymex Boxing Night 17

Potwierdzonymi nazwiskami na galę Tymex Boxing Night 17 są: najlepszy polski pięściarz w wadze lekkiej, Damian Wrzesinski, dający krwawe i mocne walki Tomasz Nowicki, powracający na ring Mateusz RzadkoszTeam, Oskar Wierzejski oraz wspomniany bijok walk na gołe pięści gal Gromda, Vasyl Halych.

Vasyl Halych czeka na ogłoszenie daty jego finałowej walki w turnieju GROMDA, w której to zmierzy się z Tomaszem “Zadymą” Gromadzkim.

Już 21 MAJA powraca TYMEX Boxing Night 17.Najlepszy polski pięściarz w wadze lekkiej, Damian Wrzesinski, dający krwawe…

Posted by Tymex Boxing Promotion on Wednesday, April 21, 2021
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „TOMASZ NOWICKI MATEUSZ RZADKOSZ DAMIAN WRZESIŃSKI A OSKAR VASYL WIERZEJSKI HALYCH TYMex BOXING NIGHT 17 TĐP TYMex PIĄTEK 21 MAJA TVP SPORT PIONKI KORA POS'A PIONHI MBPROMOTIONS >HY Gzoodoptuj PRUSZYŃSKI jtcml WINDOOR NTM MALINY RESTAURACJE WRZECIONO GRUPABK GROMDA WP”

Zobacz także:

Don Kasjo nie obawia się Gamrota: Chcesz ku**a Sako Gdańsk, zapraszam jak chcesz dostać łomot!

Kasjusz Życiński pojawił się we wczorajszym cage’u przed jubileuszową 10-edycją FAME MMA. Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli freakowej organizacji postanowił zapytać ”Don Kasjo” o Gamrota.

Lewandowski wspomina walkę Gustafssona z Kułakiem: Zszedł z bramki, przespał się…

Powrót do przeszłości! Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW wrócił pamięcią do 2008 roku, gdy Alexander Gustafsson (18-7) wszedł w zastępstwo i uratował start Krzysztofa Kułaka (31-18-1) na gali w Dąbrowie Górniczej.

Okniński postanowił karnie wyrzucić ”Trybsona” z Akademii Sportów Walki Wilanów! Co teraz?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych zdradził, że postanowił wyrzucić Pawła Trybałe z klubu Akademia Sportów Walki Wilanów. Powód? Szczegóły mamy poznać już w najbliższych dniach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis