MMA PLNajnowszeBez kategoriiFinał K-1 World Grand Prix NA ŻYWO i na wyłączność w Eurosport Player!

Finał K-1 World Grand Prix NA ŻYWO i na wyłączność w Eurosport Player!

2008eurosportlogogeneric.gif

Gamrot - Dos Anjos

Eurosport Player, telewizja internetowa Eurosportu, przeprowadzi bezpośrednią relacje z Finału K-1 World Grand Prix, jednej z najbardziej emocjonujących gal w sportach walki, która odbędzie się 6 grudnia w Japonii.

Bezpośrednia relacja z Jokohamy rozpocznie się o 9:00 i potrwa przez pięć godzin. Zwycięzca finału przez wielu uznawany jest za najlepszego zawodnika w świecie sportów walki. Wszyscy kibice K-1 tylko dzięki Eurosport Player uzyskają możliwość śledzenia na żywo tego wyjątkowego wydarzenia.

K-1 to widowiskowe walki łączące w sobie elementy różnych stylów: Muay Thai, Karate, Taekwondo, Kickboxing, boks oraz innych sztuk walk. W Jokohamie spotka się najlepsza na świecie ósemka zawodników, która stoczy prawdziwy bój o najbardziej prestiżowy tytuł.

W finale Grand Prix obowiązuje system pucharowy. Finałowa ósemka stworzy cztery pary ćwierćfinałowe, w których zawodnicy stoczą jeden trzyrundowy pojedynek. Każda z rund liczy 3 minuty. Zwycięzcy ćwierćfinałów awansują do półfinałów, które następnie wyłonią uczestników wielkiego finału. W ubiegłym roku tytuł najlepszego zawodnika uzyskał Holender Semmy Schilt. Tegoroczny turniej zapowiada się niezwykle interesująco. Jednym z głównych faworytów będzie Peter Aerts. Holender, trzykrotny zwycięzca World Grand Prix  (1994, 1995 i 1998), w ostatnich dwóch finałowych turniejach zajął drugie miejsce.

Eurosport Player to internetowa telewizja należąca do Grupy Eurosport. Serwis ten umożliwia dostęp do relacji LIVE prowadzonych przez kanały Eurosport, Eurosport 2 (z polskim komentarzem) oraz Eurosportews, co w sumie daje ponad 6000 godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych w ciągu roku. Użytkownicy Eurosport Player mają także dostęp do rozszerzonych relacji z wielkich imprez (np. przekaz z kilku kortów podczas US Open czy Australian Open, a także kilku meczów równocześnie w trakcie snookerowych mistrzostw świata), ekskluzywnych relacji jak Finał K-1 World Grand Prix oraz dostęp do ponad 30 tysięcy archiwalnych filmów wideo.

Więcej informacji o Eurosport Player można znaleźć pod tym adresem http://player.eurosport.com

W ciągu najbliższych tygodni zostanie uruchomiona w pełni polskojęzyczna wersja Eurosport Player.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis