MMA PLKSWFilip Pejić chce walki o pas KSW: Wojna się jeszcze nie skończyła!

Filip Pejić chce walki o pas KSW: Wojna się jeszcze nie skończyła!

Chętnych do walki o pas w kategorii piórkowej w organizacji KSW nie będzie brakować. Nie musieliśmy długo czekać! Filip Pejić (15-4-2) za pomocą mediów społecznościowych apeluje o rewanż z Danielem Torresem (12-4).

Do ich pierwszego starcia doszło w listopadzie 2019 roku na gali KSW 51. Było to pierwsze wydarzenie KSW na terenie Bałkanów. ”Nitro” przystępując do tej walki był zdecydowanym faworytem.

Torres nie pierwszy raz sprawił dużą niespodziankę! 26-latek zdominował zawodnika publiczności. Po pełnym dystansie sędziowie byli zgodni ogłaszając jednogłośną decyzje sędziów, która powędrowała na konto ”Tucanão”.

Cały pojedynek możecie zobaczyć tutaj:

Filip Pejić liczy na rewanż z Torresem!

Filip Pejić (15-4-2) ma nadzieje, że dojdzie do jego rewanżowego pojedynku z Danielem Torresem (12-4). ”Nitro” ma świadomość, że jest to najlepsza opcja, gdy dodatkowo w stawce będzie pas mistrzowski KSW.

Wojna się jeszcze nie skończyła. Nadal mam niedokończone sprawy z tym gościem.

Pejić po wspomnianej walce z Torresem odnotował dwa pojedynki, które przyjmował w ostatniej chwili. Pierwszy z Romanem Szymańskim dostarczył naprawdę dużo emocji. Był to bezwzględnie jeden z najlepszych pojedynków 2020 roku w KSW. 28-latek przegrał zaledwie 23 sekundy przed końcem walki.

Ostatni pojedynek ”Nitro” miał miejsce na gali KSW 56. Pejić udowodnił, że dalej pozostaje mocnym graczem w największej organizacji w naszym kraju. Było też ponowne potwierdzenie jego silnych ciosów. Doświadczył tego Sebastian Rajewski, który został znokautowany w 12-sekund!

Zobacz także:

Mistrzyni FAME MMA apeluje! Czekacie na ”Lil Masti”?

Przypomnijmy, że ”Lil Masti” w debiucie pokazała się z świetnej strony, a dodatkowo zdobyła pas freakowej organizacji. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem Aniela wróci do klatki i zmierzy się z…

Bedorf wraca do KSW? Zaskakujący możliwy rywal!

Czy Karol Bedorf wraca do KSW? Teraz pojawiły się informacje, jakoby miał się zmierzyć z zaskakującym przeciwnikiem.