MMA PLFFFFFF 2 już 21 grudnia w Zielonej Górze. Piotr Świerczewski w walce wieczoru

FFF 2 już 21 grudnia w Zielonej Górze. Piotr Świerczewski w walce wieczoru

Foto: FFF MMA
Foto: FFF MMA

Gala FFF 2 odbędzie się 21 grudnia. Po raz kolejna organizacja walk freak fight zawita do Zielonej Góry. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami wystąpi były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski. Będzie on bohaterem walki wieczoru.

Rywalem Świerczewskiego będzie Greg Collins, czyli prowadzący  program Odjazdowe Bryki Braci Collins. Zadebiutował on w klatce na poprzedniej gali, gdzie po decyzji sędziowskiej musiał uznać wyższość tancerza Rafała “Tito” Kryli.

Świerczewski w latach 1992-2003 był reprezentantem Polski. Na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku zdobył z polską kadrą srebrny medal. Brał udział również w mundialu w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku. Łącznie dla reprezentacji Polski rozegrał 70 spotkań. Sporą część kariery spędził w klubach francuskich jak Bastia czy Olympique Marsylia.

W drugiej ogłoszonej walce spotkają się natomiast Dariusz „DJ Decks” Działek i Tomasz Słodkiewicz.

DJ Deck to przedstawiciel polskiej sceny hip-hopu. Przez 17 lat był członkiem składu Slums Attack, jest laureatem Fryderyka i współpracował z wieloma polskimi wykonawcami. Od lat jest związany ze sportem. Jest posiadaczem czarnego pasa w taekwondo, będąc swego czasu członkiem kadry Polski. Ponadto grał na wysokim poziomie w rugby i trenuje triathlon.

Tomasz Słodkiewicz to młodszy brat Radosława, który na pierwszej gali został znokautowany przez Krystiana Pudzianowskiego. Tomasz Słodkiewicz to również utytułowany kulturysta. Ma na koncie tytuły mistrza Polski czy mistrza Europy juniorów. Próbował swoich sił także w lekkoatletyce, a ponadto jest trenerem personalnym i dietetykiem.

Gala odbędzie się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze. Bilety można zakupić na stronie eBilet.pl.